Brašna HP Value 15,6"

Elegantní praktická nová brašna od společnosti HP, vhodná pro notebooky do velikosti 15,6" , barva černá, T9B50AA
Vaše cena s DPH
199 Kč
Vaše cena bez DPH
164 Kč
Ušetříte
43 % / 150 Kč
Původní cena
349 Kč
Dostupnost
Vyprodané
Kód
14525027
EAN
4573595588384
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
Brašna HP Value 15,6"Brašna HP Value 15,6"Brašna HP Value 15,6" 

Brašna HP Value 15,6"

Chraňte svůj notebook před okolními nepříznivými vlivy. Tato odolná brašna se hodí pro všechny přenosné počítače s úhlopříčkou do 15,6". Na první pohled vás zaujme elegantním černým provedením, přičemž pro komfortní přenášení slouží nastavitelný ramenní popruh. Uvnitř najdete jednu velkou přihrádku pro notebook a řadu menších kapes pro ostatní příslušenství, jako například nabíječku a kancelářské potřeby.

Brašna HP Value 15,6"

Kvalitní materiál

Vyrobeno z trvanlivých materiálů pro každodenní používání, včetně tkaniny odolné proti povětrnostním vlivům, tkaného polstrování na bocích a zadní straně, odnímatelného ramenního popruhu a robustních rukojetí.

Brašna HP Value 15,6"

Pohodlný přístup k vnější svislé kapse s černou podšívkou, která slouží pro ukládání příslušenství a každodenních potřeb a také několik menších kapes na pera, mobilní telefon a příslušenství.

Brašna HP Value 15,6"


Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat