Brašna na notebook HP 15,6"

Elegantní praktická použitá brašna od společnosti HP vhodná pro notebooky do velikosti 15,6", barva černá
Vaše cena s DPH
99 Kč
Vaše cena bez DPH
82 Kč
Ušetříte
85 % / 581 Kč
Původní cena
680 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
4750302
EAN
0887758028308
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Brašna na notebook HP 15,6"


 

Brašna s horním otvorem HP Professional Slim nabízí kapacitu pro složky a dokumenty, prostor pro vizitky, zařízení PDA, mobilní telefony, pera, napájecí adaptér a další předměty potřebné na dlouhých cestách mimo kancelář či domov. Produkt je navržen pro profesionály, kteří jsou neustále v pohybu a často a dlouho cestují.

Brašna s horním otvorem HP Professional Slim je určena pro notebooky s úhlopříčkou displeje do 15,6 palce. Brašna nemusí obsahovat popruh přes rameno.

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

Typ zbožíPoužité zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat