Dell UltraSharp U3014

30 palců, 2560 x 1600 px
Vaše cena s DPH
10 999 Kč
Vaše cena bez DPH
9 090 Kč
Ušetříte
48 % / 10 000 Kč
Původní cena
20 999 Kč
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
14524082
EAN
0639767847032
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Dell UltraSharp U3014Dell UltraSharp U3014Dell UltraSharp U3014


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


Z důvodu nadměrné velikosti lze produkt zakoupit pouze přes osobní odběr.
Případně se lze domluvit na individuální dopravě na obchod@incomputer.cz. 

 

Na produkt se vztahuje individuální paletová doprava (velký rozměr, zabezpečení proti poškození).


Hledáte monitor pro nejnáročnější použití?
Pak se rozhodně podívejte na monitor Dell UltraSharp U3014. Jedná se o exkluzivní monitor s velkými pozorovacími úhly, vysokým kontrastem a revolučním rozlišením 2560 x 1600 bodů. Monitor je ideální pro animátory CGI, konstruktéry, programátory, grafiky nebo uživatele zabývající se fotografickým designem či úpravou videa. Nabízí rozsáhlou flexibilitu, kalibraci a úsporu energie.

 

Flexibilita ve stylu.
Monitor nabízí řadu možností konektivity, montáže či nastavení barev pomocí režimu umožňujícího úpravu parametrů nasycení, zesílení či posunu. Displej můžete umístit na stěnu, naklánět a svisle natáčet pro dosažení optimální polohy. Konektivitu zajišťuje dostatek portů DisplayPort 1.2, mini-DisplayPort, HDMI, DVI-D, USB 3.0.

Vysoké rozlišení.
Díky velmi vysokému rozlišení 2560 bodů na šířku a 1600 bodů na výšku získáte dokonale ostrý obraz. Monitor s tímto rozlišením poskytne mimořádnou kvalitu a ostrost obrazu, kterou využijí grafici a profesionální uživatelé. Rozsáhlý obraz Vám v kombinaci s báječnou 30" velikostí obrazovky poskytne široký rozhled.

 


 

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.BarvaČerná
Pevný disk
Procesor
Rychlost procesoru
Grafika
Typ procesoru
Typ disku
Webkamerane
Operační systém
DisplayPortano
HDMIano
DVIano
VGAne
Thunderboltne
USB 2.0ne
USB 3.04x
LAN
Kapacita disku
WIFI
SD čtečka
Numerická klávesnice
Možnost dockování
Osvětlení klávesnice
Typ zbožíRepasované zboží
Operační paměť
Dotykové LCDne
Úhlopříčka displeje30 palců
Rozlišení displeje2560 x 1600 px
Grafika model
Mechanika
Bluetooth
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat