Fujitsu LifeBook S710

Intel Core i5 M 520 2.40 GHz, 4 GB, 14 palců, 1366 x 768 px, Intel HD Graphics, 128 GB SSD, DVD-RW, Bluetooth, Webkamera, Windows 10 Professional, WIFI
Vaše cena s DPH
3 999 Kč
Vaše cena bez DPH
3 305 Kč
Ušetříte
43 % / 3 000 Kč
Původní cena
6 999 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 1 ks
Kód
14522910
EAN
4049699372360
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Fujitsu LifeBook S710Fujitsu LifeBook S710Fujitsu LifeBook S710Fujitsu LifeBook S710


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


Fujitsu LifeBook řada S.
LifeBook S zastřešuje po generace 13 a 14“ pracovní modely. Ač se hardware mění, vzhled se drží po mnoho generací jen s minimálními obměnami, takže kdo je zvyklý na některý z minulých modelů, nebude tímto nijak zásadně překvapen. Počítač kombinuje černé a světle šedé plasty s matnými povrchy. Černé části mají hrubý vzorek a světle šedé jsou hladké. Pokud jsou světlejší části řešeny nástřikem, bude pravděpodobně silnější, neboť někdo už před námi zkoušel do povrchu dloubat jehlou a na jinou barvu se nedostal. Všechny povrchy jsou praktické a vyžadují minimální údržbu. Design odpovídá korporátnímu zaměření. Je jednoduchý, funkční a ve firmách jsou na něj zaměstnanci zvyklí.

Fujitsu LifeBook S710

Fujitsu LifeBook S710 - černobílý pracant.
14'' LifeBook S710 je ryze pracovní nástroj s vysokým výkonem a mnoha rozhraními, integrovanými do snadno přenosného balení. Víko je jednoduché, jednolitou plochu z hořčíkové slitiny s matnou povrchovou úpravou oživuje pouze stříbrnou barvou natištěné logo výrobce. Zajímavější věci tudíž nalezneme spíše na spodku základny, vyrobeném z černého plastu. Po otevření přístroje nalezneme opěrky zápěstí ve stříbrné barvě a klávesnici v barvě bílé, což vzhled tohoto business kousku zajímavě osvěžuje. Hned nad klávesnicí ale opět začíná černá oblast, ve které jsou vidět mřížky reproduktorů a několik hardwarových tlačítek. Pokud se posuneme ještě výš, uzříme matný rámeček displeje a samotný displej, také v matném provedení.

Fujitsu LifeBook S710

Schopný společník s důrazem na zabezpečení a odolnost.
Notebooky Fujitsu Lifebook S710 představují univerzální mobilní nástroje, která zastanou funkci celé kanceláře s možností pracovat i na cestách. Jejich nasazení je vhodné nejen ve firmách a domácích kancelářích, ale jejich využití ocení i uživatelé, kteří touží po výkonném a spolehlivém nástroji na práci.

Fujitsu LifeBook S710


 

Fujitsu Limited
je japonská nadnárodní společnost zaměřená na počítačový průmysl a IT služby. Hlavní sídlo Shiodome City Center je v Minatu v Tokiu. Hlavní zaměření společnosti je na poskytování IT technologií business sféře. Kromě toho se ale také díky svým filiálkám zabývá dalšími výrobky a službami v oblastech osobních počítačů, telekomunikací a pokročilé mikroelektroniky. Společnost Fujitsu má přes 185 000 zaměstnanců a pobočky v 70 zemích. Díky tomu je čtvrtou největší IT firmou na světě a první v Japonsku. Slogan "The possibilities are infinite" (možnosti jsou nekonečné) se vyskytuje na většině firemních reklam a váže se k němu také malý symbol nad písmeny J a I ze slova Fujitsu. Toto malé logo (oo) reprezentuje nekonečnost.

 


POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?

Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!

ZARUČENÁ     
VÝBORNÁ
KVALITA
NAINSTALOVANÝ
OPERAČNÍ
SYSTÉM
ODBORNÁ
TECHNICKÁ
KONTROLA

 

ZARUČENÁ     
VÝBORNÁ
KVALITA
    NAINSTALOVANÝ
OPERAČNÍ
SYSTÉM
 ODBORNÁ
 TECHNICKÁ
 KONTROLA

 


GrafikaIntel HD Graphics
BarvaČerná
Pevný disk128 GB SSD
ProcesorIntel Core i5 M 520 2.40 GHz
Rychlost procesoru2.40 GHz
Typ procesoruIntel Core i5
Typ diskuSSD
Webkameraano
Operační systémWindows 10 Professional
DisplayPortano
HDMIne
DVIne
VGAne
Thunderboltne
USB 2.03x
USB 3.0ne
LANano
Kapacita disku128 GB
WIFIano
SD čtečkaano
Numerická klávesniceMožnost dokoupit externí do USB
Možnost dockováníano
Osvětlení klávesnicene
Typ zbožíRepasované zboží
Operační paměť4 GB
Dotykové LCDne
Úhlopříčka displeje14 palců
Rozlišení displeje1366 x 768 px
Grafika modelIntel HD Graphics
MechanikaDVD-RW
Bluetoothano
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat