HP Business brašna 14,1''

Elegantní praktická brašna od společnosti HP vhodná pro notebooky do velikosti 14,1", barva černá, 2SC65AA
Vaše cena s DPH
249 Kč
Vaše cena bez DPH
206 Kč
Ušetříte
50 % / 250 Kč
Původní cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14523767
EAN
193808432446
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
HP Business brašna 14,1HP Business brašna 14,1Brašna HP Business.

Pro snadné a bezpečné přenášení zařízení představuje společnost HP kvalitní a elegantní brašnu Business Slim Top Load s horním otevíráním. Jestliže často cestujete a převážíte notebook, jistě oceníte tento nepostradatelný doplněk, který ochrání zařízení před každodenním opotřebením.

HP Business brašna 2SC65AA 14,1

Pohodlné nošení.

Brašna je určená pro notebooky s velikostí úhlopříčky 14,1". Pro pohodlné nošení slouží dvě rukojeti a ramenní popruh s posuvnou změkčenou částí. Přední zásuvná kapsa dobře poslouží k uložení dokumentů.

Bezpečnostní kapsa.

Prostory uvnitř brašny nabízí velký úložný prostor pro příslušenství a osobní věci. Samozřejmostí této populární řady výrobků HP jsou i bezpečnostní kapsy RFID pro ochranu elektronických informací.

HP Business brašna 2SC65AA 14,1

Klíčové vlastnosti

Elegantní a prostorná brašna HP Business 14,1", s horním otevíráním, dvě pohodlné rukojeti, ramenní popruh, bezpečnostní kapsy RFID, polstrovaná kapsa s pevným úchytem notebooku, uzamykatelné zipy, velký prostor pro příslušenství a osobní věci.

 

Hlavní přednosti

  • Zabezpečený zevnitř i zvenku
  • Používání bez zamotaných kabelů
  • Komfort na prvním místě

HP Business brašna 2SC65AA 14,1

Klíčové vlastnosti:

  • Rozměry (š x h x v): 38 x 5,2 x 27,5 (cm)
  • Hmotnost: 0,47 kg.

 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 

 

BarvaČerná
Způsob uchyceníS uchycením
Typ zbožíNové zboží
Rozměry (š x h x v )38 x 5,2 x 27,5 cm
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat