HP Elite Presenter bluetooth myš

Praktický ukazatel a myš v jednom.
Speciální cena po přihlášení
488 Kč
Vaše cena s DPH
699 Kč
Vaše cena bez DPH
578 Kč
Ušetříte
53 % / 800 Kč
Původní cena
1 499 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14524031
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
HP Elite Presenter bluetooth myšHP Elite Presenter bluetooth myšHP Elite Presenter bluetooth myšHP Elite Presenter bluetooth myš 

HP Elite Presenter.

Díky sofistikované myši HP Elite Presenter už nebude mít s Vašimi prezentacemi nikdy problém. Umožňuje spustit prezentaci a usměrnit obsah na obrazovce virtuálním laserem kdekoli v místnosti. Má bezdrátový dosah až do 10 m od Vašeho spárovaného počítače s rozhraním Bluetooth 4.0. Je to multifunkční příslušenství, které je ukazatelem a myší v jednom. Stačí jen otočit zařízení a z ukazatele se přemění na myš. Na straně ukazatele jsou praktická tlačítka. Disponuje nabíjecím portem typu MicroUSB typ A. Myš má přesný optický senzor s rozlišením 1200 DPI.

HP Elite Presenter bluetooth myš


 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 


 

Typ zboží Nové zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat