HP Mini Pink pouzdro 10,2"

Originální pouzdro značky HP. Navrženo pro použití s netbooky, NX265AA#ABB
Vaše cena s DPH
88 Kč
Vaše cena bez DPH
73 Kč
Ušetříte
82 % / 411 Kč
Původní cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
8590101
EAN
0884962487013
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
HP Mini Pink pouzdro 10,2"HP Mini Pink pouzdro 10,2"


 

HP Mini Pink pouzdro 10,2"

HP mini sleeve je obal neboli pouzdro na Váš notebook. Pouzdro má velmi zajímavé provedení - jedná se o štíhlý tvar a na povrchu je speciální nákres v růžové barvě, to vše na černém podkladě. Pouzdro HP mini Sleeve je určeno pro všechny menší notebooky s velikostí displeje do 10,2 palců. Pouzdra jsou určena pro uživatele, kteří si svůj notebook často berou s sebou na cesty, do školy či do práce. Mít pouzdro je velmi užitečné co do praktičnosti a pohodlnosti. Ochrání Váš notebook před různým povrchovým poškozením, zmírňuje otřesy, zamezuje zbytečnému poškrábání a někdy i před špinavým prostředím.

HP Mini Pink pouzdro 10,2"

Zajistěte svému notebooku Mini pohodlí, které si zaslouží. Pouzdro HP Pink Mini Sleeve chrání notebook HP Mini před možným poškozením prachem a nečistotami. Když svůj notebook Mini odložíte, ať vypadá co nejlépe!


Malý znamená hezký. Pouzdro HP Pink Mini Sleeve je vhodné pro všechny notebooky Mini s velikostí obrazovky do 10,2".

HP Mini Pink pouzdro 10,2"

 

 

Klíčové vlastnosti:

  • Rozměry (š x h x v): 28,12 x 2,5 x 2 (cm)
  • Hmotnost: 0,20 kg.

 

 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

BarvaČerná
Způsob uchyceníBez uchycení
Typ zbožíNové zboží
Rozměry (š x h x v )28,12 x 2,5 x 2 cm
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat