HP Slim Ultrabook Top Load

Praktická brašna pro notebooky HP do velikosti 15,6 palce, F3W15AA
Speciální cena po přihlášení
488 Kč
Vaše cena s DPH
1 499 Kč
Vaše cena bez DPH
1 239 Kč
Ušetříte
11 % / 191 Kč
Původní cena
1 690 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
12640101
EAN
4514953664470
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
HP Slim Ultrabook Top Load


 

HP Slim Ultrabook Top Load 

Pouzdro HP Slim Ultrabook s horním otvorem - stylové, odolné a kompaktní přepravní pouzdro určené pro váš Ultrabook™. Černá keprová tkanina zvýrazněná šedým tartanem představuje spojení praktického tvaru a funkčnosti pro zajištění ochrany vašich zařízení a vytříbeného vzhledu. 

HP Slim Ultrabook Top Load F3W15AA

Chraňte svůj notebook díky měkké podšívce a polstrované přihrádce pro notebook, místu pro uložení příslušenství, elastickým páskům pro kabely a pouzdru pro tablet. Se zásuvnou kapsou a kapsou na zip pohodlně uložíte svůj telefon, pera a další položky.

Brašnu můžete nosit uchopením za ruční popruh nebo můžete použít pohodlný ramenní popruh, se kterým budete mít volné ruce. Cestování může být skutečně pohodlné, pokud máte brašnu, kterou snadno prostrčíte rukojetí a usadíte na většinu kolečkových kufrů.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Rozměry (š x h x v): 29,5 x 8,5 x 42 (cm)
  • Hmotnost: 0,65 kg.
  • Brašna je pro notebooky do velikosti 15,6 palců

 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 

BarvaŠedá
Způsob uchyceníS uchycením
Typ zbožíNové zboží
Rozměry (š x h x v )29,5 x 8,5 x 42 cm
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat