Lenovo 300 USB myš - černá s oranžovým kolečkem

Drátová myš Lenovo 300 v černé barvě je určena pro praváky i leváky, připojení je pomocí USB rozhraní. Optický snímač s 1600 DPI, dvě tlačítka a mechanický scrolling, testována na 3 miliony kliků
Speciální cena po přihlášení
99 Kč
Vaše cena s DPH
144 Kč
Vaše cena bez DPH
119 Kč
Ušetříte
45 % / 119 Kč
Původní cena
263 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14523936
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
Lenovo 300 USB myš - černá s oranžovým kolečkemLenovo 300 USB myš - černá s oranžovým kolečkemLenovo 300.

Kvalitní myš světoznámé značky Lenovo, model 300, má pěkný netradiční design. Myš k vašemu notebooku připojíte pomocí USB rozhraní. Je určena pro praváky i leváky, disponuje dvěma tlačítky a mechanickým scrollingem.

Pracuje s optickým snímačem pohybu s 1000 Dpi. Ovládání pomocí této myši přinese vaší práci a hrám na počítači nový rozměr, všechny tahy budou přesnější a jasně mířené. Tlačítka jsou testována na 3 miliony kliků.Myš Lenovo 300 je tím pravým společníkem k vašemu notebooku či počítači.

 Lenovo 300 USB myš - černá s červeným kolečkem

Bulk balení (baleno v sáčku)


 

Lenovo Group Limited 
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie.
Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google. Spekuluje se o nákupu notebooků Vaio od firmy Sony.

 


 

Typ zboží Nové zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat