Lenovo 40A7 - Dokovací stanice

Originální dokovací stanice kompatibilní s vybranými notebooky Lenovo
Vaše cena s DPH
888 Kč
Vaše cena bez DPH
734 Kč
Ušetříte
37 % / 511 Kč
Původní cena
1 399 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14521640
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Lenovo 40A7 - Dokovací stanice


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


Lenovo 40A7 - Dokovací stanice


Dock stanice ThinkPad USB 3.0 Pro (40A7) poskytuje profesionální univerzální dokovací řešení USB s rychlými porty USB 3.0 a porty digitálního videa pro rychlé a snadné připojení ke všem periferiím pracovního prostoru, které denně používáte. Jednoduše připojte jediný kabel USB 3.0 k počítači Lenovo získejte okamžitý přístup až ke dvěma externím monitorům, gigabit Ethernet, sluchátka / reproduktory, tiskárny USB , skenery, klávesnice, myš atd. Pro každodenní použití. Dock může také nabíjet vaše mobilní zařízení přes USB vždy po zapnutí portu.

 

Rozhraní :

  • 3x USB 3.0 ( 1x stále napájený )
  • 2x USB 2.0
  • 1x DVI
  • 1x DisplayPort
  • 1x kombinovaný audio port
  • 1x RJ-45 Ethernet
  • Integrovaný zámek s klíčem

 

Univerzální kompatibilita s notebooky Lenovo bez nativního dokovacího konektoru. Můžete jej jednoduše připojit k řadě ThinkPad ale nejen k ní.

 

Rozměry : 135 x 48 x 91mm

 

Propojovací ani napájecí kabel nejsou součástí balení.

 

Lenovo Group Limited    
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

 

 


 

Typ zbožíRepasované zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat