Lenovo ThinkCentre M92p Tiny

Intel Core i3-3220T 2.80 GHz, 8 GB, Intel HD Graphics 2500, 240 GB SSD
Vaše cena s DPH
3 999 Kč
Vaše cena bez DPH
3 305 Kč
Ušetříte
30 % / 1 691 Kč
Původní cena
5 690 Kč
Dostupnost
Vyprodané
Kód
14521253
EAN
0887619125849
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Lenovo ThinkCentre M92p TinyLenovo ThinkCentre M92p Tiny


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


Počítač Lenovo ThinkCentre M92 TINY

Lenovo ThinkCentre M92p je modelem, který v provedení Tiny Form Factor nezabírá v podstatě žádné místo. Přesto jde o zařízení, s nímž budete schopni provádět jakékoliv kancelářské práce. Pojďme se na tento výpočetní skvost podívat trochu z blízka. Model ThinkCentre M92p je úspěšným nástupcem svých předchůdců, jako byly M90 a M91p. I zde došlo k přiměřenému nárůstu výkonu, aplikování nových technologií a zároveň k určité inovaci z pohledu výsledného vzhledu.

 

 

 

 

Miniaturní pracovní desktop - Lenovo ThinkCentre M92 Tiny

ThinkCentre M92 Tiny zachovává naprosto stejný design jako ostatní korporátní desktopy Lenovo z rodiny ThinkCentre – celé zařízení je matně černé, na přední hraně najdeme několik konektorů, typické diagonální průduchy a malou lesklou plošku s diodovými indikátory a tradičním vypínacím tlačítkem s bílým bodem uprostřed a stříbrným prstencem. Nezapomeňme samozřejmě na logo ThinkCentre. Zásadním rozdílem oproti běžným desktopům je však velikost zařízení. Lenovo ThinkCentre M92 Tiny je ještě mnohem menší než USFF (ultra-small form factor) počítače a popravdě, i když jej Lenovo fotilo s golfovým míčkem, takže člověk měl už dopředu nějakou představu, nakonec mne jeho velikost stejně překvapila.

 

 

 

Malý pomocník pro práci - Lenovo ThinkCentre M92 Tiny

ThinkCentre Tiny je špičkový miniaturní pracovní desktop, který má mnoho využití a prakticky nulovou konkurenci (pokud nebudeme za konkurenční produkty počítat různá Mini-ITX HTPC, kterých je dostatek). Vedle skutečně drobných rozměrů potěší výbornou kvalitou zpracování, relativně tichým chodem, velice slušnou konektorovou výbavou běžně hned se dvěma digitálními DisplayPort výstupy, slušnou možností konfigurovatelnosti (tři modely: M92, M92p, M72e; výběr z procesorů, Wi-Fi, Bluetooth, konektorů), ale hlavně smyslem pro detail, který je Think týmu vlastní.

 

Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

 

 


POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?

Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!

ZARUČENÁ     
VÝBORNÁ
KVALITA
NAINSTALOVANÝ
OPERAČNÍ
SYSTÉM
ODBORNÁ
TECHNICKÁ
KONTROLA

 

ZARUČENÁ     
VÝBORNÁ
KVALITA
    NAINSTALOVANÝ
OPERAČNÍ
SYSTÉM
 ODBORNÁ
 TECHNICKÁ
 KONTROLA

 

Pevný disk240 GB SSD
ProcesorIntel Core i3-3220T 2.80 GHz
Rychlost procesoru2.80 GHz
GrafikaIntel HD Graphics 2500
BarvaČerná
Typ procesoruIntel Core i3
Typ diskuSSD
WebkameraMožnost dokoupit externí do USB
Operační systémWindows 10 Professional
DisplayPortano
HDMIne
DVIne
VGAano
Thunderboltne
USB 2.01x
USB 3.04x
LANano
Kapacita disku240 GB
WIFIMožnost dokoupit externí do USB
SD čtečkaMožnost dokoupit externí do USB
Numerická klávesnicene
Možnost dockováníne
Osvětlení klávesnicene
Typ zbožíRepasované zboží
Operační paměť8 GB
Dotykové LCDne
Úhlopříčka displejene
Rozlišení displejene
Grafika modelIntel HD Graphics
MechanikaMožnost dokoupit externí do USB
BluetoothMožnost dokoupit externí do USB
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat