Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo ThinkPad S1 Yoga
Kód: 14521019Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo S1 Yoga
Nový konvertibilní notebook Lenovo Yoga je tenčí a lehčí než předchozí generace a s jedinečnou opěrkou dlaní řezanou diamantem vás odliší. S otočným displejem můžete toto stylové zařízení používat způsobem jaký vám zrovna vyhovuje - notebook, stojánek, stan nebo tablet. Jeho baterie vás nezklame výdrží, rychlé nabíjení dodá opět energii když bude potřeba. Rám inovativní klávesnice Lift 'n' lock se při přechodu do jiného režimu automaticky nadzvedne a klávesy se uzamknou, aby nedocházelo k nechtěnému stisknutí.

Používejte S1 Yogu způsobem jaký potřebujete
Využijte jedinečný design notebooku Yoga a otáčejte dotykový displej o 360°. Notebook proto umožňuje použití ve čtyřech různých režimech. Použije polohu notebook pokud chcete pracovat produktivně. Stojánek vám umožní pohodlné prezentace a multimediální zábavu v optimální poloze displeje. Poloha stan je velmi stabilní pro dotykové ovládání, a když otočíte displej o plných 360°, pak můžete Yogu využít jako klasický tablet. Notebook, stojánek, tablet a stan - vyberte si jakýkoliv z těchto čtyř režimů podle svých aktuálních potřeb. Yoga se vám vždy dokonale přizpůsobí.
Dotykový displej s jemným rozlišením
Rádi si užíváte zábavu a pracujete s perfektně ostrým obrazem. Ani v tomto směru vás Yoga nezklame Dotykový displej s vysokým rozlišením HD nebo Full HD je zárukou neuvěřitelně ostrého obrazu s širokými pozorovacími úhly. S vícedotykovým je plně optimalizován pro práci v kombinaci s moderním operačním systémem Windows 10.

Praktický ve všech směrech
Praktický touchpad v kombinaci s ergonomickou klávesnicí vám poskytuje nevídané pohodlí pří dlouhotrvající práci na počítači. Za samozřejmost lze považovat integraci rozhraní USB specifikace 3.0/3.1 Gen 1 pro minimalizaci doby strávené kopírováním souborů z externích zařízení. Nechybí technologie bezdrátového připojení Wi-Fi a Bluetooth, kabelové Gigabit Ethernet ani multimediální rozhraní HDMI pro připojení externího zobrazovacího zařízení.

Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 0889800070341 |
| Značka: | Lenovo |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i3-4010U 1.70 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Rychlost procesoru: | 1.70 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4400 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
