Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo ThinkPad T480
Kód: 14536118Související produkty
Detailní popis produktu
ThinkPady řada T
Jakýmsi high-endem mezi ThinkPady je řada T. Té totiž z původních IBM ThinkPadů zůstalo asi nejvíce. Jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné požadavky na konstrukci i výbavu. Tělo z uhlíkových vláken, dokovací konektor, kvalitní displej. Legendární odolnost ThinkPad testovaná dle armádních specifikací. Šasi z pevné hořčíkové slitiny v kombinaci s kvalitními tvrzenými plasty a matně černou povrchovou úpravou zajišťuje zvýšenou odolnost vůči poškrábání a celkovému poškození. Matný povrch displeje nabízí tu nejúčinnější možnou ochranu před nežádoucími odlesky od Slunce či jiného zdroje světla. Samotný displej navíc disponuje titanovými panty, které Vám umožní otevírat a zavírat notebook tak často, jak se Vám jen zlíbí, bez rizika opotřebení a následného prasknutí. Pokud patříte mezi pracovně vytížené jedince a hledáte pomocnou ruku, řada ThinkPad Vám ji s radostí nabídne.
Výkonný profesionál, který vydrží
Pouzdro notebooku vyvolává vzpomínky a to na model T400. Po prvním pohledu vidíme, že se modrá klávesa Enter, červený TrackPoint, modré tlačítko ThinkVantage a stříbrné panty proměnily do černé matné barvy. Celkově T410 působí stejně bytelně jako předchozí generace a jde tedy o velmi odolný notebook, který snese i tvrdší zacházení. Konstrukce kloubů zůstala zachována, takže lze víko displeje vyklopit až do úhlu 180°.
Jako ze staré školy IBM
Lenovo ThinkPad T410 je typický nekompromisní business notebook, který obstojí v ergonomii i výkonu. Lenovo ukazuje, že notebooky dělat umí. Výborné klávesnice k ThinkPadu patří, novinka samozřejmě přichází s novou verzí, jíž známe už z dob T400s – mezery mezi klávesami se zmenšily pro redukci zapadávání nečistot, chod tlačítek je nyní ještě kultivovanější s příjemnějším, hlubším zvukem. Zdvih kláves je optimální, odpor taktéž. Pozitivní informací je, že se klávesnice ani v nejmenším neprohýbá – její podpora ze strany hořčíkového rámu je bezproblémová. Odtokové kanálky pro odvod tekutin vylitých do klávesnice nechybí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 0192563091486 |
| Značka: | Lenovo |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i7-8650U 1.90 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 1.90 GHz |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 + nVIDIA GeForce MX150 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
