Lenovo ThinkStation D30 FT

Intel Xeon E5-2630 v2, 2,60 GHz, 1 000 GB HDD, 16 384 MB, nVIDIA Quadro K2000 2GB, Windows 10 Professional
Vaše cena s DPH
11 999 Kč
Vaše cena bez DPH
9 917 Kč
Ušetříte
66 % / 22 889 Kč
Původní cena
34 888 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 1 ks
Kód
3000108
EAN
0888228288215
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Lenovo ThinkStation D30 FTLenovo ThinkStation D30 FTLenovo ThinkStation D30 FTLenovo ThinkStation D30 FTLenovo ThinkStation D30 FT


Kvalitní pracovní stanice Lenovo ThinkStation D
Kvalitní pracovní stanice Lenovo ThinkStation D30 je dobrým pomocníkem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou Vaší dobré investice. Počítače Lenovo ThinkStation D30 nabízí snadné nastavení i správu a efektivitu při každodenní práci. Lenovo ThinkStation D30 nabízí vynikající výkon díky osvědčené platformě Intel. Pracovní stanice ze série THINKSTATION od společnosti LENOVO nabízí extrémně výkonnou sestavu pro náročné výpočty. Výpočetní výkon obstarává dvojice procesorů Intel Xeon E5- 2630 v2, o pracovní frekvenci 2.5GHz.

Špičková pracovní stanice
Spolehlivá a vysoce výkonná pracovní stanice Lenovo ThinkStation D30 je navržena tak, aby se vypořádala i s největšími výzvami. Profesionálně navržená kompaktní skříň tower formátu poskytuje skutečně snadný přístup k veškerým portům a pozicím, které jsou umístěny tak, aby byly vždy na dosah.  Optická jednotka a porty USB na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat, zvukové konektory na přední i zadní straně nabízejí pohodlí a pružnost.


Lenovo Group Limited 
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie.
Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás v inComputeru nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.

Typ diskuHDD
Kapacita disku1000 GB
DisplayPortano
HDMIne
DVIano
VGAne
USB 2.06x
USB 3.04x
LANano
WIFIMožnost dokoupit externí do USB
SD čtečkaano
Typ zbožíRepasované zboží
Typ procesoruIntel Xeon E5
Operační paměť16 GB
Grafika modelnVIDIA Quadro
MechanikaDVD-RW
BluetoothMožnost dokoupit externí do USB
WebkameraMožnost dokoupit externí do USB
Operační systémWindows 10 Professional
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat