MSI nVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB GDDR6

Grafická karta MSI nVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, GDDR6, DisplayPort, HDMI a DVI.
Vaše cena s DPH
5 599 Kč
Vaše cena bez DPH
4 627 Kč
Ušetříte
42 % / 4 000 Kč
Původní cena
9 599 Kč
Dostupnost
Vyprodané
Kód
2647937
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
MSI nVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB GDDR6MSI nVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB GDDR6


 


MSI GeForce GTX 1650 4GB.

Společnost MSI přináší na trh svou vysoce výkonnou herní grafickou kartu GeForce GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC. Řada VENTUS hrdě představuje své industriální tvary v neutrálních barvách, které padnou do každé sestavy. Karty GeForce GTX přinášejí ultimátní PC herní zážitek. Poháněna NVIDIA Turing GPU architekturou, karta nabízí 4 GB GDDR6 paměti a celou řadu oblíbených NVIDIA funkcí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chlazení.

Hliníkový pasivní chladič maximalizuje prostor přímého dotyku s GPU a pamětí pro efektivní odvod tepla. Ten je ještě zefektivněn vedením vzduchu k desce, nasávaného 2 kvalitními ventilátory.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

MSI Afterburner.

MSI Afterburner je světově nejuznávanější a nejrozšířenější službou pro grafické karty určenou k přetaktování, která vám dává plnou kontrolu nad vaší grafickou kartou. Poskytuje také neuvěřitelně detailní přehled o hardwaru a je dodáván s některými dalšími funkcemi, jako profily ventilátorů, benchmarking a záznam videa. MSI Afterburner je k dispozici zcela zdarma a může být použit se všemi značkami grafických karet.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

NVIDIA Ansel.

NVIDIA Ansel je výkonný fotografický režim, díky kterému můžete pořizovat nádherné fotografie během hraní. Nyní můžete zachytit a sdílet své nejúžasnější herní zážitky v super rozlišení, v rozsahu 360°, s technologií HDR a jako stereoskopické fotografie. Zachyťte každý detail na gigapixelových screenshotech - až do 33násobku rozlišení 1080p. Prozkoumejte fotografie s vyhlazenými hranami a ostřejšími detaily, pak je převzorkujte a vytvořte si dekorace na zeď, plakáty nebo tapety na plochu ve velmi vysoké kvalitě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 


 

MSI (Micro-Star International Co., Ltd, znaky: ??????????) je tchajwanská multinárodní firma se sídlem ve čtvrti Čung-che města Nová Tchaj-pej vyrábějící výpočetní techniku. Navrhuje, vyvíjí a poskytuje počítačový hardware, související produkty a servis, do kterých patří notebookyzákladní deskygrafické kartyAll-in-One počítačeservery, průmyslové počítače, počítačové periferie, informační systémy do aut, atd.

 


 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat