nVidia Quadro 2000 1GB GDDR5

Multimediální grafická karta nVIDIA Quadro 2000 s 1GB pamětí
Vaše cena s DPH
1 988 Kč
Vaše cena bez DPH
1 643 Kč
Ušetříte
46 % / 1 711 Kč
Původní cena
3 699 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 3 ks
Kód
85203007
EAN
0886111015092
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
nVidia Quadro 2000 1GB GDDR5


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.Grafická karta NVIDIA Quadro 2000
Grafická karta s čipem NVIDIA Quadro 2000 patří mezi profesionální grafická řešení především pro business třídu počítačů a středně náročné grafické pracovní stanice, se zaměřením na úsporný provoz a důrazem na spolehlivé hardwarové a softwarové prostředí pro stabilní provoz.

 

 

Navržena pro firemní nasazení
Karta je ideálním řešením pro cenově dostupné nasazení v podnicích. Quadro 2000 je navržena pro podnikové aplikace tak, aby splňovala vysoké nároky profesionálního prostředí a splňovala potřeby i náročných uživatelů.

 

Konektory pro připojení monitorů
Pro připojení zobrazovacích zařízení se na kartě nachází 1x DVI a 2x DisplayPort.  Díky této kombinaci konektorů nebude problém připojit kompatibilní zobrazovací zařízení jako je monitor, televizor nebo projektor.

 

 


je americká společnost specializující se na výrobu grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů. Společnost sídlí ve městě Santa Clara v Silicon Valley státu Kalifornie. Jde o hlavního dodavatele integrovaných obvodů používaných do čipsetů základních desek, grafických procesorů (GPU), a herních konzolí. Název NVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist. Ve společnosti NVIDIA nebo jejích pobočkách pracuje přes 10 000 zaměstnanců z 10 zemí světa – kromě USA jsou to evropské země (Anglie, Finsko, Francie, Německo nebo Rusko) nebo na asijském kontinentě Čína, Indie, Japonsko, Korea nebo Čínská republika. Jejími konkurenty jsou společnosti AMD a Intel.

Typ zbožíRepasované zboží
DisplayPortano
DVIano
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat