nVIDIA Quadro K2000 2GB

Multimediální grafická karta nVIDIA Quadro K2000 2GB- DisplayPort, DVI
Vaše cena s DPH
2 499 Kč
Vaše cena bez DPH
2 065 Kč
Ušetříte
49 % / 2 391 Kč
Původní cena
4 890 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14520886
EAN
4710918137731
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  

 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


Grafická karta nVIDIA Quadro K2000 2GB
Grafická karta s čipem nVIDIA Quadro K2000 2GB patří mezi profesionální grafická řešení především pro business třídu počítačů a středně náročné grafické pracovní stanice, se zaměřením na úsporný provoz a důrazem na spolehlivé hardwarové a softwarové prostředí pro stabilní provoz. Karta je ideálním řešením pro cenově dostupné nasazení v podnicích. nVIDIA Quadro K2000 2GB je navržena pro podnikové aplikace tak, aby splňovala vysoké nároky profesionálního prostředí a splňovala potřeby i náročných uživatelů.

 

 


je americká společnost specializující se na výrobu grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů. Společnost sídlí ve městě Santa Clara v Silicon Valley státu Kalifornie. Jde o hlavního dodavatele integrovaných obvodů používaných do čipsetů základních desek, grafických procesorů (GPU), a herních konzolí. Název NVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist. Ve společnosti NVIDIA nebo jejích pobočkách pracuje přes 10 000 zaměstnanců z 10 zemí světa – kromě USA jsou to evropské země (Anglie, Finsko, Francie, Německo nebo Rusko) nebo na asijském kontinentě Čína, Indie, Japonsko, Korea nebo Čínská republika. Jejími konkurenty jsou společnosti AMD a Intel.

 

DisplayPortano
HDMIne
DVIano
VGAne
Thunderboltne
Typ zbožíRepasované zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat