nVIDIA Quadro M2000 4GB

nVIDIA Quadro M2000 4GB
Vaše cena s DPH
4 999 Kč
Vaše cena bez DPH
4 131 Kč
Ušetříte
44 % / 4 000 Kč
Původní cena
8 999 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14522160
EAN
0889894692252
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  

 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


 

Nadstandardní profesionální grafický akcelerátor
Grafická karta NVIDIA Quadro je pro své nevídané schopnosti určena zejména  do vývojového sektoru , kde se hrdě postaví i náročným výzvám. Vyvine vysoký výkon v 3D aplikacích , kde si poradí s vytvářením a zobrazováním i velkých a složitých modelů. Svými parametry tedy zaujme především  architektydesignery  pro fotorealistické vykreslování 3D scén a své využití najde i ve filmovém průmyslu nebo ve zdravotnictví, kde díky podpoře nových  AXE knihoven dokáže zobrazit objemná data z ultrazvukových skenů.

Navržena pro firemní nasazení
Karta je ideálním řešením pro cenově dostupné nasazení v podnicích. Quadro M2000 je navržena pro podnikové aplikace tak, aby splňovala vysoké nároky profesionálního prostředí a splňovala potřeby i náročných uživatelů. Karta ve dvouslotovém provedení své inovativní   architektuře a speciálnímu chladiči vděčí i přes svůj brutální výkon  za svou energetickou nenáročnost.

 

Konektory pro připojení monitorů
Pro připojení zobrazovacích zařízení se na kartě nachází DisplayPort konektory, které dokážou zobrazit rozlišení až 3840 x 2160 bodů. Díky těmto konektorům nebude problém připojit kompatibilní zobrazovací zařízení jako je monitor, televizor nebo projektor.

 

je americká společnost specializující se na výrobu grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů. Společnost sídlí ve městě Santa Clara v Silicon Valley státu Kalifornie. Jde o hlavního dodavatele integrovaných obvodů používaných do čipsetů základních desek, grafických procesorů (GPU), a herních konzolí. Název NVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist. Ve společnosti NVIDIA nebo jejích pobočkách pracuje přes 10 000 zaměstnanců z 10 zemí světa – kromě USA jsou to evropské země (Anglie, Finsko, Francie, Německo nebo Rusko) nebo na asijském kontinentě Čína, Indie, Japonsko, Korea nebo Čínská republika. Jejími konkurenty jsou společnosti AMD a Intel.

DisplayPortano
HDMIne
DVIne
Typ zbožíRepasované zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat