Originální adaptér Apple USB-C 30W Ac, US zástrčka, Typ A

30W USB-C napájecí adaptér Apple slouží k rychlému a účinnému nabíjení doma, v kanceláři i na cestách. Napájecí adaptér je kompatibilní s libovolným zařízením s portem USB-C. Obsahuje kabel USB-C
Vaše cena s DPH
699 Kč
Vaše cena bez DPH
578 Kč
Ušetříte
11 % / 90 Kč
Původní cena
789 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14522044
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Originální adaptér Apple USB-C 30W Ac, US zástrčka, Typ A


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


Apple USB-C 30W Ac Adaptér, US zástrčka, Typ A

 

Originální adaptér Apple slouží k rychlému, účinnému nabíjení doma, v kanceláři i na cestách. Tento adaptér je kompatibilní s MacBookem s USB-C portem a vyžaduje nabíjecí USB-C kabel.
 

 

Logo společnosti Apple

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je firma se sídlem ve městě Cupertino, které najdete v Kalifornii. Její historie sahá do roku 1976. Její zakladatelé byli Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne. Firma se specializuje na hardware a software. Nejpopulárnějšími produkty jsou počítače iMac, mobilní telefony iPhone, tablety iPad a hodinky Apple Watch. V jejím portfóliu však nechybí ani příslušenství k těmto produktům nebo třeba sluchátka AirPods. V posledních letech se firma zabívá také provozem služeb Apple Arcade nebo AppleTV. Produkty této značky si získali oblibu po celém světě díky nekompromisní kvalitě a skvěle propracovaného ekosystému. Firma klade velký důraz na ochranu životního prostředí.

 

 


Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat