Bezdrátové Bluetooth adaptéry

Nové bezdrátové Bluetooth adaptéry jsou malá USB zařízení, která umožňují přijímat a vysílat bezdrátové signály Bluetooth. Bluetooth je technologie, která umožňuje propojení různých elektronických zařízení, jako jsou mobilní telefony, počítače, tiskárny, sluchátka a další, na krátké vzdálenosti (do 10 metrů) pomocí rádiových vln. Bezdrátové Bluetooth adaptéry fungují tak, že se automaticky spárují s vaším zařízením s Bluetooth (například telefonem nebo notebookem) a poté přehrávají zvukový signál prostřednictvím adaptéru. Některé adaptéry mají také funkci Bluetooth vysílače, která umožňuje posílat zvuk z vašeho zařízení do jiných zařízení s Bluetooth, jako jsou reproduktory nebo sluchátka.

 

Nejprodávanější

C-TECH Bluetooth.jpg
 
149 Kč
(123,14 Kč bez DPH)
_TRUSTBluetooth4.0USB1.jpg
TRUST Bluetooth 4.0 USB adaptér
Skladem (5 ks)
Kód: 1906915
 
345 Kč
(285,12 Kč bez DPH)
2 položek celkem
C-TECH Bluetooth.jpg
Novinka
123,14 Kč bez DPH
149 Kč

Miniaturní adaptér pro bezdrátovou komunikaci s PC, podporuje rozhraní Bluetooth 5.0, dosah až 20 m, vysoká rychlost přenosu 3 Mbps, černá barva.

Kód: 14527779
_TRUSTBluetooth4.0USB1.jpg
285,12 Kč bez DPH
345 Kč

Miniaturní USB Bluetooth adaptér, podporuje Bluetooth 4.0 standard (kompatibilní s dřívějšími verzemi Bluetooth), podpora Smart Ready, dosah až 15m.

Kód: 1906915

Výhody bezdrátových Bluetooth adaptérů jsou:

- Snadná instalace a použití bez nutnosti kabelů nebo ovladačů
- Nízká spotřeba energie a dlouhá životnost baterie
- Kompatibilita s mnoha typy zařízení a operačními systémy
- Možnost připojení více zařízení současně
- Kvalitní zvuk bez rušení nebo zpoždění

Pokud chcete mít více bezdrátových Bluetooth adaptérů, záleží na tom, kolik zařízení chcete propojit a jakou máte potřebu přenášet zvuk. Obecně platí, že jeden adaptér stačí pro jedno zařízení, ale pokud chcete například poslouchat hudbu z vašeho telefonu na více reproduktorech nebo sluchátkách současně, můžete použít více adaptérů s funkcí vysílače. Na druhou stranu, pokud chcete pouze připojit vaše sluchátka k vašemu počítači nebo telefonu, jeden adaptér by měl být dostatečný.

Bezdrátové Bluetooth adaptéry jsou vhodné pro kohokoli, kdo chce využít výhod bezdrátové komunikace mezi různými zařízeními. Můžete je použít pro osobní nebo profesionální účely, jako je poslech hudby, telefonování, hraní her, prezentace nebo práce.

Ano, www.incomputer.cz nabízí několik typů bezdrátových Bluetooth adaptérů od různých značek a cenových kategorií. Můžete si je prohlédnout na jejich webové stránce nebo je objednat online. Incomputer má také dobré hodnocení od svých zákazníků na portálu Heureka.cz, kde má průměrnou známku 4.8 z 5 a 99% spokojenost.

Největší sklad v ČR
Největší sklad v ČR
Máme největší sklad repasované elektroniky v České republice! Zboží ihned k odběru.
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Tisíce zákazníků je s námi spokojeno a doporučují nás svými kladnými recenzemi.
Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu
Jsme tu pro Vás již 20 let. Své služby a sortiment pro Vás stále rozšiřujeme.
Šetříme Vaší peněženku
Šetříme Vaší peněženku
Za méně peněz více muziky. Nákupem repasu ušetříte více, než si myslíte!