Kariéra

digital portrait of woman holding her face with a red background
 
Kariéra v inComputer
inComputer je jednička ve svém oboru. Máme přes 20 let zkušeností a největší sklad s repasovaným zboží v ČR na Slovensku. Přidejte se do našeho týmu. 
 

Aktuálně hledáme

  

Čištění, polepování a balení IT zboží

Do našeho pražského IN-týmu právě hledáme nového kolegu na čištění, polepování a balení IT zboží. Chceš, aby pro Tebe byla práce koníčkem, máš týmového ducha a chuť s námi držet za jeden provaz a budovat tak silnou firmu na českém trhu? Nabízíme Ti práci ve stabilní české firmě s již 20letou historií, která se zaměřuje na nákup a prodej krátce použité výpočetní techniky.

Více zde

 
  

Asistent/ka managementu

Do našeho pražského IN-týmu právě hledáme nového kolegu na asistent/ka managementu. Chceš, aby pro Tebe byla práce koníčkem, máš týmového ducha a chuť s námi držet za jeden provaz a budovat tak silnou firmu na českém trhu? Nabízíme Ti práci ve stabilní české firmě s již 20letou historií, která se zaměřuje na nákup a prodej krátce použité výpočetní techniky.

Více zde

 

Správce webu/Webmaster

Jsme česká firma s 20letou historií, která se zabývá prodejem výpočetní techniky v ČR a na Slovensku. Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici správce webu, který/á rád/a pracuje v systémech a software pro něj není cizí slovo. Zvládne si sám upravit základní prvky na front-endu a ví co znamená jazyk HTML (alespoň základy). Důležitá je pro nás zejména systematická práce, chuť na sobě pracovat a týmový duch????.

Více zde

 
 

Nenašli jste pozici právě pro vás? Napište nám!

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: