Notebook HP 250 G3
Kód: 14539307Související produkty
Detailní popis produktu
HP 250 G3
Oceňovaný notebook firemního ražení, kterého si uživatelé váží pro jeho spolehlivost a optimalizaci pro práci na cestách. Tomu odpovídá i zvýšená odolnost, která chrání notebook před každodenními nástrahami. Jedná se tak o praktického společníka pro každodenní pracovní nasazení. To vše a mnohem více je řada notebooků 250 G3 od společnosti HP. Díky svému zaměření má notebook zvýšenou odolnosti nejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu. Dále v kombinaci s moderními možnostmi připojení včetně bezdrátového přenosu obrazu.
Výkon vhodný pro firemní nasazení
Za pomoci moderních technologií budete mít jako uživatel vždy k dispozici dostatek výkon. Ať již výpočetního, který dodávají moderní procesory, nebo grafického za pomoci diskrétních grafických akcelerátorů. Notebooku dále nechybí podpora pro moderních ochranné prvky s možnosti šifrování dat uložených na pevném disku. Nikdo nepovolaný se tak k vašim citlivým datům nedostane.
Důraz na možnosti konektivity
To je nejen integrace moderního rozhraní USB, ale též konektivit typu Wi-Fi pro připojení k bezdrátovým sítím. Výrobce dále myslel i na zábavu a proto notebooku nechybí propracované reproduktory Altec Lansing.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 3760357424764 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Celeron N2840 2.16 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Rychlost procesoru: | 2.16 GHz |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na e-shopu inComputer najdete širokou nabídku nových i repasovaných produktů HP. Oblíbené jsou zejména notebooky HP EliteBook, které jsou díky optimalizované konstrukci a efektivnímu chlazení vyladěné pro každodenní profesionální výkon. Mezi počítači vynikají modely HP EliteDesk, které jsou skvělou volbou pro firmy, co hledají levné, ale kvalitní stroje s dlouhou životností.
#ShowMore#
Hewlett-Packard, známá pouze jako HP je americká technologická společnost s dlouhou tradicí sahající až do roku 1939. Založena byla v malé dřevěné garáži v kalifornském Palo Altu – dnes považované za „kolébku Silicon Valley“. HP se specializuje na rozvoj výpočetních a paměťových hardwarů, softwarů a dalších služeb. Na trhu patří mezi přední světové výrobce osobních počítačů, notebooků, tiskáren, scannerů a dalších produktů.
Naše repasované notebooky a počítače HP pořídíte až o 2/3 levněji oproti novým modelům. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a profesionální podpora i po nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.


