Notebook HP ProBook 4540s
Kód: 14521594Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Praktický společník pro každodenní pracovní nasazení s přidanou hodnotou v podobně multimediálních funkcí a vlastností. To vše a mnohem více je řada notebooků ProBook od společnosti HP. Díky své příslušnosti k řadě ProBook notebook získává zvýšenou odolnosti nejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu. Dále v kombinaci s moderními možnostmi připojení včetně bezdrátového připojení.

Nedobytný a výkonný
V případě modelu ProBook 4540s se podařilo inženýrům společnosti HP vytvořit kvalitně zpracovaný přenosný počítač s hliníkovými kryty. V případě ProBooku 4540s se navíc jedná o model se stále nejrozšířenější úhlopříčkou obrazovky 15,6 palců. Nejen díky tomu se jedná o model schopný řadě uživatelů nahradit i stolní počítač.

Spolehlivý elegán
Díky použití hliníku počítač nejen dobře vypadá, ale dá se také spolehnout na jeho větší odolnost a dlouhodobější trvanlivost bez viditelnějších vad na kráse (v porovnání s běžnými plastovými notebooky). Takovémuto počítači by nemělo nijak vadit ani častější přenášení např. do práce či do školy a v tom případě potěší i poměrně nízká hmotnost.

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0887758071533 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-3230M 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na e-shopu inComputer najdete širokou nabídku nových i repasovaných produktů HP. Oblíbené jsou zejména notebooky HP EliteBook, které jsou díky optimalizované konstrukci a efektivnímu chlazení vyladěné pro každodenní profesionální výkon. Mezi počítači vynikají modely HP EliteDesk, které jsou skvělou volbou pro firmy, co hledají levné, ale kvalitní stroje s dlouhou životností.
#ShowMore#
Hewlett-Packard, známá pouze jako HP je americká technologická společnost s dlouhou tradicí sahající až do roku 1939. Založena byla v malé dřevěné garáži v kalifornském Palo Altu – dnes považované za „kolébku Silicon Valley“. HP se specializuje na rozvoj výpočetních a paměťových hardwarů, softwarů a dalších služeb. Na trhu patří mezi přední světové výrobce osobních počítačů, notebooků, tiskáren, scannerů a dalších produktů.
Naše repasované notebooky a počítače HP pořídíte až o 2/3 levněji oproti novým modelům. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a profesionální podpora i po nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
