Notebook HP ProBook 4730s
Kód: 14535787Související produkty
Detailní popis produktu
Odolný kovový design a doplňky
Ideální pro malé a střední podniky – řada HP ProBook 4730s nabízí vyváženou funkčnost, styl a cenovou dostupnost. Odolnost zajišťuje vysoce pevný, přesně formovaný a hluboce anodizovaný hliník, který je základní složkou povrchu HP DuraFinish odolného vůči poškrábání a ušpinění a dostupného v kovově šedém provedení. Další výhodou je 17,1" displej HD.
Úplná sada bezpečnostních funkcí
Společnost HP poskytuje uživatelům úplnou sadu nástrojů pro zabezpečení – od ověřování systému BIOS před spuštěním po správu hesel s aplikací Credential Manager a nástroj Drive Encryption. Nástroj HP ProtectTools je snadno použitelný,
robustní a centrálně spravovatelný. Snímač otisků prstů HP a technologie HP Face Recognition usnadňují přihlašování k počítači.
Výkonná připojení
Díky integrovanému modulu sítě WWAN 2 a nástroji HP Connection Manager se můžete připojit k internetu na více místech, kde to k práci potřebujete.
Pokročilá podpora multimédií
Notebook je dodáván s novou aplikací ArcSoft TotalMedia Suite umožňující přehrávání, úpravu a vytváření videosouborů a zvukových souborů. Život ve vysokém rozlišení – díky portu HDMI se můžete připojit přímo k zobrazovacím zařízením s vysokým rozlišením 5. Rozhraní SRS Premium Sound redukuje hluk na pozadí při videokonferencích a podstatně zlepšuje zvuk vycházející z reproduktorů a sluchátek.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 0886112802592 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 17,1 palců |
| Rozlišení displeje: | 1600 x 900 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-2450M 2.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics + AMD Radeon HD 7400M Series 1GB |
| Grafika model: | AMD Radeon HD |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na e-shopu inComputer najdete širokou nabídku nových i repasovaných produktů HP. Oblíbené jsou zejména notebooky HP EliteBook, které jsou díky optimalizované konstrukci a efektivnímu chlazení vyladěné pro každodenní profesionální výkon. Mezi počítači vynikají modely HP EliteDesk, které jsou skvělou volbou pro firmy, co hledají levné, ale kvalitní stroje s dlouhou životností.
#ShowMore#
Hewlett-Packard, známá pouze jako HP je americká technologická společnost s dlouhou tradicí sahající až do roku 1939. Založena byla v malé dřevěné garáži v kalifornském Palo Altu – dnes považované za „kolébku Silicon Valley“. HP se specializuje na rozvoj výpočetních a paměťových hardwarů, softwarů a dalších služeb. Na trhu patří mezi přední světové výrobce osobních počítačů, notebooků, tiskáren, scannerů a dalších produktů.
Naše repasované notebooky a počítače HP pořídíte až o 2/3 levněji oproti novým modelům. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a profesionální podpora i po nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
