Notebook HP Spectre X360 13
Kód: 12060205Související produkty
Detailní popis produktu
HP Spectre x360
Toužíte po štíhlém, ale přesto výkonném notebooku, který má navíc punc elegance a kvality? Jednou z možností je právě tento produkt od společnosti HP. Ultrabooku nechybí kombinace moderních výkonných procesorů Intel Core a prémiových materiálů v podobě hliníkového těla a díky jeho všestrannosti si jej oblíbí nejeden uživatel. Ať už rádi píšete či pracujete s perem, HP Spectre Pro x360 Vám v tom nebude bránit. Otočný kloub a čtyři režimy použití se postarají o vaše pohodlí doma, v práci i na cestách.

Špičkový displej a více režimů použití
Za zmínku stojí především displej, který potěší s rozlišením Full HD a možnost displej plně vyklopit, čímž se z Ultrabooku rázem stane tablet. Samozřejmostí je též možnost vyklopit displej pouze částečně a Ultrabook používat v režimu stojánku, nebo stanu .

Moderní designové pojetí, které něco vydrží
Využití hliníkového šasi dodává notebooku nejen styl, ale zároveň slouží i jako odolná schránka pro křehké hardwarové komponenty uvnitř. Notebook si tak bez starostí můžete vzít kamkoliv s sebou a ten vás zaručeně nezklame. Spectre Pro x360 tak nabízí nejen stylové provedení, ale i vysokou odolnost v kombinaci s praktičností díky velkému touchpadu pro precizní ovládání .

Nízká hmotnost a extrémně štíhlé provedení
Dle údajů výrobce je tloušťka Ultrabooku necelých 16mm při hmotnosti začínající na 1.48 kg. I přes tyto skromné hodnoty je "unibody" šasi Ultrabooku neuvěřitelně odolné díky použití CNC obráběcích strojů při opracování hliníku při výrobě.


Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 0194721042958 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na e-shopu inComputer najdete širokou nabídku nových i repasovaných produktů HP. Oblíbené jsou zejména notebooky HP EliteBook, které jsou díky optimalizované konstrukci a efektivnímu chlazení vyladěné pro každodenní profesionální výkon. Mezi počítači vynikají modely HP EliteDesk, které jsou skvělou volbou pro firmy, co hledají levné, ale kvalitní stroje s dlouhou životností.
#ShowMore#
Hewlett-Packard, známá pouze jako HP je americká technologická společnost s dlouhou tradicí sahající až do roku 1939. Založena byla v malé dřevěné garáži v kalifornském Palo Altu – dnes považované za „kolébku Silicon Valley“. HP se specializuje na rozvoj výpočetních a paměťových hardwarů, softwarů a dalších služeb. Na trhu patří mezi přední světové výrobce osobních počítačů, notebooků, tiskáren, scannerů a dalších produktů.
Naše repasované notebooky a počítače HP pořídíte až o 2/3 levněji oproti novým modelům. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a profesionální podpora i po nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
