Notebook Lenovo B71-80 - B kategorie
Kód: 14521036Související produkty
Detailní popis produktu
U zboží kategorie B je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované. Kusy mohou mít lehká poškození odpovídající pravidelnému uživatelskému používání, chybějící záslepky portů či kosmetické defekty neovlivňující samotnou funkčnost zařízení.

Lenovo B71
Notebooky Lenovo řady B 71 představují zařízení pro každodenní firemní použití, a to i v malých domácích kancelářích. Notebooky jsou vybaveny výkonnými procesory, mají nízkou hmotnost a úhlopříčku displeje 17,3" s LED podsvícením. Pokud hledáte notebook pro malou firmu nebo domácí kancelář, jsou notebooky Lenovo řady B ideální volbou, která zvýší vaši produktivitu. Notebook řady B je výkonný pracovní stroj, který je připraven přijmout a splnit jakoukoliv výzvu.

Komfortní design
Cenově dostupný kompaktní notebook Lenovo řady B71 nabízí výborný poměr ceny, výkonu a užitné hodnoty. Ideální je zejména jako pomůcka pro studenty nebo firemní sféru, kde skvěle poslouží jako spolehlivý pomocník na cestách. Notebooky této série nabízí elegantní design v tenkém a úzkém profilu. Pohodlí zajišťuje dostatečně velký komfortní touchpad spolu s ergonomickou klávesnicí. Vybrané modely řady potěší také zabezpečením pomocí čtečky otisků prstů pro rychlé zadávání hesla a vyšší bezpečnost při přihlašování.

Nejen práce, ale i zábava
Lenovo B71 na první pohled nezaujme nějak vyzývavým vzhledem, ale spíše pro Lenovo klasickým minimalistickým vzhled v černé barvě a ostrými hranami. I když i tak vypadá dobře. Je fakt, že tento styl se nemusí líbit úplně každému, ale přeci jen jde spíše o pracovní stroj, než stylový notebook pro ženy. Tělo notebooku je pevné až na okolí klávesnice, které se mírně prohýbá. Nejde však o nic, co by mělo nějak překážet nebo vadit při práci s notebookem. Lenovo B50 je notebook z nejnižší kategorie pracovních notebooků od Lenova. Svou roli pracovního notebooku zvládá dokonale a to za velmi nízkou cenu.


Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 1901511274708 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 17,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1600 x 900 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
U nás v InComputer najdete opravdu pestrou nabídku různých repasovaných produktů značky Lenovo. Mezi naše favority patří například notebook řada Lenovo ThinkPad, která se pyšní svou dlouhou životností, kvalitním zpracováním a navíc jejich cena začíná už od 3500 Kč. Co se týče počítačů, tak řada Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinace designu, výkonu a praktického zpracování.
#ShowMore#
Lenovo, firma s hlavním sídlem v Číně v Hongkongu patří ke světovým výrobcům počítačů a související technologie. Mimo jiné se umístila na 196. místě žebříčku Fortune Global 500 (každoroční žebříček 500 nejvýnosnějších společností). Společnost se zaměřuje na poskytování "chytřejších technologií pro všechny".
Všechny repasované produkty Lenovo pořídíte až o 2/3 levněji než nové modely. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a podpora i po Vašem nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
