Notebook Lenovo IdeaPad S145-15IWL
Kód: 14535870Související produkty
Detailní popis produktu
Notebook Lenovo IdeaPad S145-15IWL
Notebooky Lenovo IdeaPad S145 představují cenově dostupné přenosné počítače v elegantním designu pro každodenní běžné požadavky na práci i zábavu. Vyzařuje z nich elegance propracovaného designu moderního notebooku, který doplní váš styl a nezruinuje rozpočet. Lenovo IdeaPad S145 je skvělou volbou univerzálního notebooku za přijatelnou cenu s pohodlným použitím.
- Praktický a lehký notebook, který vás bude doprovázet celý den.
- Technologie, na které se můžete každý den spolehnout.
- Díky přesnému touchpadu a pohodlné klávesnici bude vaše práce efektivnější.
- Zvuk Dolby Audio.

Výkon podle potřeby
Notebooky IdeaPad S145-15IWL jsou postaveny na moderních procesorech Intel, v kombinaci s využití integrovaných grafických karet. Nechybí rychlá operační paměť DDR4. Notebooky IdeaPad S145 jsou cenově dostupné pro každodenní práci, studium i zábavu.

Rychlé bezdrátové připojení
Pro pohodlnou práci je potřeba být rychle připojen. IdeaPad S145 je pro tento úkol skvěle vybaven. Poskytne vám vysokou rychlost nejnovější bezdrátové WiFi technologie standardu 802.11ac.

Podmanivý zvuk
Na své si přijdou i milovníci filmů, kterým poslech zpříjemní stereo reproduktory s podporou technologie Dolby Audio přinášející zvuk plný detailů. Skvělý zvuk oceníte i v případě VOIP komunikace, video konferencí a hraní her.

Možnosti komunikace
S webovou kamerou a vestavěným mikrofonem získáte skvělé možnosti online komunikace s kolegy, přáteli i rodinou. Ostrý obraz a čistý zvuk vás budou provázet na cestách, v kanceláří i doma.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8720168027757 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Pentium 5405U 2.30 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Pentium |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | Intel UHD Graphics |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Barva: | Šedá |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
U nás v InComputer najdete opravdu pestrou nabídku různých repasovaných produktů značky Lenovo. Mezi naše favority patří například notebook řada Lenovo ThinkPad, která se pyšní svou dlouhou životností, kvalitním zpracováním a navíc jejich cena začíná už od 3500 Kč. Co se týče počítačů, tak řada Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinace designu, výkonu a praktického zpracování.
#ShowMore#
Lenovo, firma s hlavním sídlem v Číně v Hongkongu patří ke světovým výrobcům počítačů a související technologie. Mimo jiné se umístila na 196. místě žebříčku Fortune Global 500 (každoroční žebříček 500 nejvýnosnějších společností). Společnost se zaměřuje na poskytování "chytřejších technologií pro všechny".
Všechny repasované produkty Lenovo pořídíte až o 2/3 levněji než nové modely. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a podpora i po Vašem nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
