Herní notebook Lenovo Legion Y530-15ICH
Kód: 12190102Související produkty
Detailní popis produktu
Legion Y530
Představujeme notebook Lenovo Legion Y530, který je dokonalou kombinací výkonu a přenosnosti a přináší vám vynikající herní výkon ve stylovém zařízení. Tento výkonný, tenký a lehký notebook je vytvořen z odolných celohliníkových materiálů a disponuje nejnovějšími technologiemi. Y530 nabízí také více než 16 milionů barevných kombinací a efektů, od klávesnice až po osvětlení chlazení.


Nový způsob hraní her
Legion Y530 přišel o veškeré červené prvky a má
příjemně tenký rámeček displeje
, díky kterému se mírně snížily půdorysné rozměry stroje. Hrany jsou ostřeji řezané a výdechy chlazení nevypadají jako imitace zadních světel superaut. Za sebe mohu říct, že se mi nový vzhled líbí a vítám jej. Prvkem typickým pro herní počítače je snad jen podsvícená část nápisu Legion na vnější straně víka. Plastový povrch počítače má v okolí klávesnice měkčenou
pogumovanou úpravu
. Většina povrchů je matná a výjimku tvoří pouze lesklé logo Legion na vnější straně víka a prostor víka v okolí kloubů. Na pogumovaném povrchu překvapivě není vidět každý otisk.

Výkonný systém chlazení
Notebook Legion Y530 s 15.6" displejem a rozlišením
Full HD
nabízí živý a ostrý obraz s jemnými detaily. Kromě úpravy proti odleskům, využívá displej technologii
IPS
(In-Plane Switching), jež zajišťuje skutečně zářivé barvy a široké pozorovací úhly. Můžete mít otevřeno několik oken současně, hrát hry ve vysokém rozlišení nebo odpočívat u filmu na parádním displeji. Prostřednictvím technologie Dolby Audio Premium si můžete na svém počítači vychutnat plnohodnotný zvuk, ať už se nacházíte kdekoli. Ve spojení s vestavěnými stereo
reproduktory
Harman Certified
se nyní můžete s vaším notebookem obklopit silným zvukem s velkým množstvím detailů při hraní her, poslechu hudby nebo sledování filmů.


Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ
Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.
Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.
Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.
Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.
Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.
U nás v inComputeru nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 0192940264854 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Operační systém: | Windows 10 Home Premium |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
U nás v InComputer najdete opravdu pestrou nabídku různých repasovaných produktů značky Lenovo. Mezi naše favority patří například notebook řada Lenovo ThinkPad, která se pyšní svou dlouhou životností, kvalitním zpracováním a navíc jejich cena začíná už od 3500 Kč. Co se týče počítačů, tak řada Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinace designu, výkonu a praktického zpracování.
#ShowMore#
Lenovo, firma s hlavním sídlem v Číně v Hongkongu patří ke světovým výrobcům počítačů a související technologie. Mimo jiné se umístila na 196. místě žebříčku Fortune Global 500 (každoroční žebříček 500 nejvýnosnějších společností). Společnost se zaměřuje na poskytování "chytřejších technologií pro všechny".
Všechny repasované produkty Lenovo pořídíte až o 2/3 levněji než nové modely. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a podpora i po Vašem nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
