Tablet Lenovo Tab 7 Essential 16GB Black
Kód: 3690101Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované tablety Windows |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0193124022819 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 7 palců |
| Rozlišení displeje: | 1024 x 600 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Typ procesoru: | MediaTek |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 16 GB |
| Operační paměť: | 1 GB |
| Grafika model: | PowerVR |
| Operační systém: | Android |
| Webkamera: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
U nás v InComputer najdete opravdu pestrou nabídku různých repasovaných produktů značky Lenovo. Mezi naše favority patří například notebook řada Lenovo ThinkPad, která se pyšní svou dlouhou životností, kvalitním zpracováním a navíc jejich cena začíná už od 3500 Kč. Co se týče počítačů, tak řada Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinace designu, výkonu a praktického zpracování.
#ShowMore#
Lenovo, firma s hlavním sídlem v Číně v Hongkongu patří ke světovým výrobcům počítačů a související technologie. Mimo jiné se umístila na 196. místě žebříčku Fortune Global 500 (každoroční žebříček 500 nejvýnosnějších společností). Společnost se zaměřuje na poskytování "chytřejších technologií pro všechny".
Všechny repasované produkty Lenovo pořídíte až o 2/3 levněji než nové modely. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a podpora i po Vašem nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
