Notebook Lenovo ThinkPad Edge E530c
Kód: 34500331Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo ThinkPad Edge E530c
Notebooky Lenovo ThinkPad Edge řady E530 představují zařízení pro každodenní firemní použití, a to i v malých domácích kancelářích. Notebooky jsou vybaveny výkonnými procesory, mají nízkou hmotnost a velkou úhlopříčku displeje 15.6" s LED podsvícením. Srdcem notebooku můžou být procesory Intel až po druhou generaci řady Core dále doplněny o moderní operační systém Windows 7 i 64bitové varianty. Výdrž notebooku při práci na baterie navíc dosahuje vysoké výdrže.

Důraz na detail
Dříve byly notebooky ThinkPad hranaté a stále stejně po designové stránce. Společnost Lenovo se však rozhodla vše změnit. Vzala notebooky ThinkPad a zasadila je do moderního šasi, kde je kladen důraz na detaily a vzhled, ale stále i na kvalitu provedení. Řada Edge E530 je tak štíhlejší a oblejší. Důraz je kladen i na pohodlné použití, proto notebooku nechybí precizní touchpad. Součástí jsou i bezpečnostní prvky. Jako příklad uveďme systém Active Protection starající se o pevný disk.

Špičkový výkon a pohodlí
ThinkPad Edge je výkonný pracovní stroj, který je připraven přijmout a splnit jakoukoliv výzvu. Základem jsou procesory Intel, dle konfigurace až řady Core druhé generace. Nechybí vysokokapacitní pevné disky v kombinaci s HD grafickou kartou Intel, navíc u vybraných modelů s možností přepnout na diskrétní grafiku. Ekologicky smýšlející zákazníky potěší využití recyklovaných materiálů. Připojit se kdykoliv a kamkoliv není s notebookem Edge E530 není žádný problém. Notebooku nechybí rozhraní Wi-Fi, gigabitové ethernetové rozhraní a v závislosti na konfiguraci i Bluetooth či WWAN. Integrovaná kamera spolu s mikrofonem dále usnadní konferenční videohovory. Pro připojení externího zobrazovacího zařízení nechybí rozhraní HDMI.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| EAN: | 0887942406677 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i3-2348M 2.30 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
U nás v InComputer najdete opravdu pestrou nabídku různých repasovaných produktů značky Lenovo. Mezi naše favority patří například notebook řada Lenovo ThinkPad, která se pyšní svou dlouhou životností, kvalitním zpracováním a navíc jejich cena začíná už od 3500 Kč. Co se týče počítačů, tak řada Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinace designu, výkonu a praktického zpracování.
#ShowMore#
Lenovo, firma s hlavním sídlem v Číně v Hongkongu patří ke světovým výrobcům počítačů a související technologie. Mimo jiné se umístila na 196. místě žebříčku Fortune Global 500 (každoroční žebříček 500 nejvýnosnějších společností). Společnost se zaměřuje na poskytování "chytřejších technologií pro všechny".
Všechny repasované produkty Lenovo pořídíte až o 2/3 levněji než nové modely. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a podpora i po Vašem nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
