Notebook Dell Latitude 5520
Kód: 14550138
[ Největší ] dodavatel repasované elektroniky s více než 20-ti letou historií
Detailní popis produktu
Kvalitní 15" notebook ve firemní třídě je spolehlivým a výkonným partnerem pro profesionální využití v kanceláři a na cestách. Vyniká špičkovým zabezpečením, snadnou správou, mobilitou a atraktivním vzhledem s odolným šasi vyrobeným z prvotřídních ekologicky šetrných materiálů. Jedinečný systém dvou ventilátorů s protilehlými výstupy přináší výkonné chlazení v kompaktním provedení, maximalizuje proudění vzduchu a snižuje hlučnost.

Design v každém detailu
Displej je plný funkcí, díky nimž se můžete soustředit na práci, například čtyřstranný úzký čelní kryt, antireflexní displej a clona kamery, která ochrání vaše soukromí. Navíc získáte až 400nitový jas a funkci ComfortView Plus, což je trvalé, zabudované řešení nízkého vyzařování modrého světla, které omezuje škodlivé záření a zároveň přináší vynikající barvy.

Kompaktní firemní notebook Dell Latitude 5520
Víko notebooků Latitude řady 5000 obsahuje 21 % bioplastového materiálu ze stromů, s využitím tálového oleje vznikajícím při výrobě papíru. Celý výrobní proces spotřebovává méně energie, má nižší uhlíkovou a vodní stopu, snižuje emise CO2 v míře odpovídající 24,2 miliónům najetých mil, uspoří energii k zásobování 5 564 domácností po celý rok a ušetří vodu v objemu potřebném k naplnění 226 olympijských bazénů.

Kombinace jedinečného ventilátoru Dell se dvěma protilehlými větracími otvory nabízí revoluční míru chlazení v kompaktním balení. Boční větrací otvory zvyšují účinnost, maximalizují proudění vzduchu, zlepšují odezvu systému a snižují hlučnost. Krom toho mohou pracovníci IT oddělení nyní spravovat teplotu v systému BIOS, což šetří prostor v úložišti a umožňuje jim soustředit se na jinou práci.

Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5397184662526 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-1145G7 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel Iris Xe Graphics |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
