Notebook Lenovo IdeaPad 110-15IBR
Kód: 14550160
[ Největší ] dodavatel repasované elektroniky s více než 20-ti letou historií
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 4059612650130 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Pentium N3710 1.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Pentium |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 240 GB |
| Pevný disk: | 240 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 405 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
