Doručení do 24 hodin
Notebook Asus Transformer Mini T102H
Kód: 9704306Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 889349517598 |
| Značka: | Asus |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 10,1 palců |
| Rozlišení displeje: | 1280 x 800 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Typ procesoru: | Intel Atom |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Home Premium |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
