Doručení do 24 hodin
Notebook ASUS ZenBook 14 UX434FAC
Kód: 14526525Související produkty
Detailní popis produktu
ASUS ZenBook 14 UX434FAC
Styl, smysl pro detail a inovace, to je nový ASUS ZenBook 14 UX434. Jeho tenké a lehké tělo je ideálním společníkem na cesty. ASUS ZenBook 14 vám nabízí vše co potřebujete pro práci i zábavu, to vše ve velmi stylovém kabátě.

Krása a inovace
ZenBook 14 je opravdovým mistrovským dílem z pevného kovu, které s sebou můžete vzít kamkoli sebou a vždy upoutá pozornost. Zaujme nadčasová krása designu s ikonickou povrchovou úpravu tvořenou broušením a za povšimnutí jistě stojí i detaily, jako exkluzivní pant ErgoLift, nebo výjimečný touchpad. Navíc splňuje mimořádně náročný vojenský standard MIL-STD-810H pro spolehlivost a odolnost.
- Exkluzivní otočný pant ErgoLift zajistí automatické naklánění klávesnice do nejpohodlnější pozice pro psaní.
- Štíhlý profil 16.9 mm při hmotnosti přibližně 1.2 kg.

Zvuk s ohromujícím rozměrem
Ze spolupráce týmu ASUS Golden Ear a profesionálů ze společnosti Harman Kardon vznikla nová generace zvuku ASUS SonicMaster. Vysoce kvalitní reproduktory pohání inteligentní zesilovače, takže si můžete vychutnat skutečně nezkreslený zvuk u vašich oblíbených filmů, hudby a zábavy. Zažijte ten nejlepší mobilní zvuk v podání notebooku ZenBook 14.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4718017718202 |
| Značka: | Asus |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-10510U 1.80 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 1.80 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
