Odeslání do 24 hodin
Notebook Dell G3 3590
Kód: 13930403Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Nadstandartní výkon
Herní notebook Dell G3 15 Gaming na první pohled zaujme elegantním designem s tenkým šasi černé barvy. Uvnitř se ukrývá výkonný hardware, který si bez problémů poradí i s náročnými herními tituly. Inovativní systém chlazení se dvěma ventilátory s pokročilým odvodem tepla zaručuje, že se počítač nebude zahřívat ani při nejakčnějších scénách.
Při sledování akce na velkém 15palcovém displeji s rozlišením FHD a trojstranným úzkým rámečkem se ponoříte hlouběji do hry. S grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX bude obraz hry na Dell G3 15 Gaming ještě realističtější a působivější.


Špičkový zvuk a klávesnice
Žádný zvuk vám při hře neunikne díky duálním integrovaným reproduktorům s technologií Nahimic 3D Audio. Při špatných světelných podmínkách oceníte podsvícenou klávesnici s WASD klávesami a osvětlením základny řízeným Alienware Command Center.


Dokonalý software
Propracovaný software, který zlepší váš herní zážitek, umožní vyladit veškerá nastavení her a systému, řešit problémy a řídit čas. Přizpůsobte hardware každé hře, upravte prostor a nastavení přesně dle vašeho přání. Intuitivní rozhraní propojí všechna nastavení systému s herní knihovnou.


Acer
Acer Incorporated je tchajwanská společnost podnikající v oblasti informačních technologií. Mezi její produkty patří stolní počítače, notebooky, tablety, servery, datová úložiště, displeje, smartphony a další počítačové příslušenství. Firma sídlí ve městě Nový Tchaj-Pej. Společnost vznikla v roce 1976 pod názvem Multitech a tehdy začínala s jedenácti zaměstnanci a kapitálem pětadvaceti tisíc dolarů. Původně přitom fungovala pouze jako elektronických součástek a konzultant v oblasti mikroprocesorů.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| ? Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| ? Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| ? Operační paměť: | 8 GB |
| ? Typ disku: | SSD + HDD |
| ? Kapacita disku: | 1256 GB |
| ? Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| ? Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| ? DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| ? USB 2.0: | ne |
| ? USB 3.0: | 3x |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
