Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Inspiron 15 (5510)
Kód: 14527889Související produkty
Detailní popis produktu
15,6palcový notebook Dell Inspiron 15 (5510) je perfektní univerzální přenosný počítač na cesty, do domácnosti i kanceláře. Snadno se přenáší, je produktivní a nabitý funkcemi. Nabídne potřebný výkon, displej s jasným obrazem, skvělou zábavu a můžete se na něj spolehnout i při pracovním vytížení. Elegantní notebook Inspiron 15 je kompaktní, vždy po ruce a za dostupnou cenu. Nový Inspiron 15 splní všechny vaše každodenní požadavky a při tom vypadá skvěle.

Notebooky Dell Inspiron řady 5000
V propracovaném designu notebooků Dell Inspiron řady 5000 získáte skvělé funkce pro práci i zábavu a vysoce kvalitní provedení z dílen Dell. Výkonné procesory nejnovějších generací, konfigurovatelné úložiště, volitelný samostatný grafický adaptér a dostatek operační paměti vám poskytnou potřebnou sílu pro náročné aplikace a projekty. Nabízí důležité porty pro připojení, snadno je můžete rozšířit a jsou k dispozici v řadě konfigurací (např. s IR kamerou, dotykovým displejem, podsvícenou klávesnicí apod.), takže vždy vyberete optimální stroj. Notebooky Inspiron řady 5000 jsou nabité špičkovou technologií, která vás nezklame v žádném směru.

Skvělý mobilní výkon
Využití úsporné a výkonné platformy Intel Core 11. generace zajišťuje dostupný výkon a navíc v kombinaci s nízkou spotřebou, také skvělou výdrž na baterie. Výkonný procesor je dále doplněn o rychlé paměti DDR4 (2 sloty) a s pevným diskem SSD M.2 si užijete rychlé reakce systému a aplikací. Inspiron 15 (5510) vás nezklame při práci ani zábavě.

Zábava prakticky kdekoliv
Díky displeji s vysokým rozlišením a LED podsvícením je Inspiron 15 připraven posloužit pro přehrávání videa v excelentní kvalitě. Vzdalte se bez obav od elektrické zásuvky. Díky solidní výdrži baterie bude notebook Inspiron 15 pracovat dlouhé hodiny bez nutnosti nabíjení.
Bavte se a komunikujte ve vysoké kvalitě
Nebyla opomenuta ani kvalitní komunikace, díky webové kameře s vysokým rozlišením a kvalitnímu mikrofonu budou vaše konferenční hovory čisté jako křišťál. Zbrusu nová mechanická závěrka kamery navíc ochrání vaše soukromí.

Potřebné možnosti připojení
Za pomoci celé řady komunikačních rozhraní se můžete snadno připojit k internetu, využívat potřebné periferie, rozšířit pracovní plochu na další monitor, nebo snadno připojit svůj mobilní telefon k počítači. Pokročilá technologie Wi-Fi s velkým dosahem poskytuje vysokou přenosovou rychlost a stabilní připojení. Nechybí čtečka paměťových karet, Bluetooth, výstup HDMI ani nezbytné porty USB, včetně Type-C.

Porty a sloty: 1. Čtečka paměťových karet SD | 2. Port USB 3.2 1. generace Type-A | 3. Audio konektor pro sluchátka a mikrofon | 4. Napájecí konektor | 5. Port HDMI 1.4 | 6. Port USB 3.2 1. generace Type-A | 7. Port USB 3.2 Gen 2x2 Type-C™ s rozhraním DisplayPort™ a technologií Power Delivery (dostupné u procesorů i3/i5) / port Thunderbolt 4.0 s rozhraním DisplayPort™ a technologií Power Delivery (dostupné u procesorů i7)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5397184580578 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-11390H 3.40 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 3.40 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel Iris Xe Graphics + nVIDIA GeForce MX450 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
