Notebook Dell Inspiron 17 (5770)
Kód: 14532220Související produkty
Detailní popis produktu
zboží kategorie B je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované. Kusy mohou mít lehká poškození odpovídající pravidelnému uživatelskému používání, chybějící záslepky portů či kosmetické defekty neovlivňující samotnou funkčnost zařízení.

Dell Inspiron 17 (5770)
Univerzální 17,3palcový notebook od renomovaného výrobce stylového provedení s moderními úspornými procesory Intel. Samozřejmostí je vysoký výkon pro nikdy nekončící zábavu a stejně tak podpora multimediálního nasazení vždy a všude. Notebook Inspiron 17 zaujme atraktivním designem a stane se spolehlivým partnerem nejen pro zábavu, ale také práci.

Bavte se a komunikujte ve vysoké kvalitě.
Zažijte zvuk jako ve studiu. S využitím technologie Waves MaxxAudio Pro získáte zvuk profesionální kvality, který doslova vdechne filmům a hudbě život. Nebyla opomenuta ani kvalitní komunikace, díky webové kameře s vysokým rozlišením a kvalitnímu mikrofonu budou vaše konferenční hovory čisté jako křišťál. Díky displeji s vysokým rozlišením a LED podsvícením je Inspiron 17 připraven posloužit pro přehrávání videa v excelentní kvalitě.

Kvalitní konstrukce je zárukou dlouhé životnosti.
S notebookem Inspiron získáte spolehlivý stroj, který při návrhu prošel řadou testů. Byl podroben zátěžovým zkouškám na odolnost proti krátkodobému působení vysokých teplot, závěsy absolvují test 20 000 otevření a zavření, klávesy jsou testovány na 10 milionů úhozů a tlačítka dotykové podložky na 1 milion použití. Vypínač a tlačítka multimédií musí vydržet až 40 000 stisknutí. Nebyly opomenuty ani testy na zkroucení a otáčení. Notebook Inspiron je prověřen v každém ohledu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5397184119266 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 17,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-8550U 1.80 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 1.80 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD + HDD |
| Kapacita disku: | 2256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD + 2 000 GB HDD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 + AMD Radeon 530 4GB |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
