Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Inspiron 17 (7779) 2-in-1
Kód: 14525178Související produkty
Detailní popis produktu
Intuitivní dotykové ovládání
Dotyková technologie displeje umožňuje ovládat operační systém a přizpůsobené aplikace mnohem intuitivnějším způsobem, a to pouhým dotykem prstu. Tím se vám otvírá široká škála možností, jak si zjednodušit a urychlit práci s notebookem.
Sedmá generace procesorů Intel navazuje na předešlou generaci zachováním vysokého výkonu při nízké spotřebě, nově však přináší vylepšenou optimalizaci pro čím dál rozšířenější 4K video.

Rychlý jako blesk díky SSD disku
Nejen díky silné hardwarové výbavě, ale také zásluhou moderního SSD disku s kapacitou 256 GB nabízí notebook DELL Inspiron 17 bleskurychlou odezvu systému i všech spouštěných aplikací. Přenosová rychlost SSD disku je až 10x vyšší než u klasických pevných disků. Například operační systém budete mít načtený za několik málo sekund. Pokud vás nebaví čekat věčnost na otevření kancelářských aplikací, s SSD disky je spustíte během mrknutí oka. A to je pouze zlomek výhod, které SSD přináší.

Grafická karta, která vás dostane do hry
Pokud si rádi zahrajete i náročnější hry, nesmí ve vašem notebooku chybět grafická karta s patřičným výkonem. Pro lepší herní zážitky je notebook Dell vybaven samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce 940MX s 2 GB vlastní paměti, která má dost výkonu pro hraní starších her v maximálních detailech a rozlišení, ale i pro hraní horkých novinek na vyšší a střední detaily. Společnost NVIDIA patří v oblasti grafických čipů k absolutní špičce, a tak je volba notebooku s touto grafikou spolehlivou sázkou na jistotu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5397184406083 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 17,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i7-7500U 2.70 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 + nVIDIA GeForce 940MX 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
