Doručení do 24 hodin
Tablet Dell Latitude 7210 2-in-1
Kód: 14536531Související produkty
Detailní popis produktu
☝ Součástí balení je klávesnice.
Notebooky honosící se označením Latitude jsou ve světě výpočetní techniky stejným pojmem jako řada ThinkPad od společnosti Lenovo. Jedná se o spolehlivá pracovní zařízení s vysokým výkonem a nadstandartní výbavou, při jejichž výrobě byl kladen důraz především na kvalitu celkového zpracování. Tu podtrhuje zejména šasi zhotovené z tvrzeného polymeru a broušeného hliníku. Tato kombinace materiálů zajišťuje notebooku zvýšenou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození.
Díky použítému kovu se navíc dokáže notebook velice rychle ochlazovat a zbavovat se přebytečné teploty, která vzniká při dlouhodobém užívání. Displej je podepřen titanovými panty, které nabízí zvýšenou odolnost při častém otevírání a zavírání.

Profesionální vzhled a zpracování
Výkonný notebook navržený pro využití ve školním prostředí s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci na baterie a excelentní mírou zabezpečení. To jsou notebooky DELL řady Latitude 7210 . Pokud hledáte notebook, který se stane vaším spolehlivým partnerem ve škole, pak jste na správné adrese. Zaměření na studenty ovšem neznamená, že si právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. V notebooku řady Latitude získáte elegantního společníka s robustní konstrukcí, který je vždy připraven splnit vaše požadavky.
Odolný v každém směru
Model Latitude 7210 v sobě kombinuje mobilitu, produktivitu a atraktivní vzhled. Notebook je ideální na cesty , ovšem když jste doma nebo v kanceláři, můžete si jeho využití ještě znásobit.

Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované tablety Windows |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5397184415221 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 12,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1280 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i5-10310U 1.70 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 1.70 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
