Notebook Dell Latitude E6230
Kód: 14525180Související produkty
Detailní popis produktu
Notebooky Dell řady Latitude
Notebooky honosící se označením Latitude jsou ve světě výpočetní techniky stejným pojmem jako řada ThinkPad od společnosti Lenovo. Jedná se o spolehlivá pracovní zařízení s vysokým výkonem a nadstandartní výbavou, při jejichž výrobě byl kladen důraz především na kvalitu celkového zpracování. Tu podtrhuje zejména šasi zhotovené z tvrzeného polymeru a broušeného hliníku. Tato kombinace materiálů zajišťuje notebooku zvýšenou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození. Díky použítému kovu se navíc dokáže notebook velice rychle ochlazovat a zbavovat se přebytečné teploty, která vzniká při dlouhodobém užívání. Displej je podepřen titanovými panty, které nabízí zvýšenou odolnost při častém otevírání a zavírání. Matný povrch displeje nabízí tu nejúčinnější možnou ochranu před nežádoucími odlesky od Slunce či jiného přímého zdroje světla.

Odolný krasavec na cesty
Dell Latitude E6230 patří k premiové business třídě Dellu. Je vytvořen na míru nové třídě mobilních profesionálů a nabízí odolnost, produktivitu, zabezpečení a pohodlnou spravovatelnost, kterou od notebooků Latitude řady E očekáváte. Dell Latitude E6230 je pracovní business notebook se stylem. Dell Latitude ztrácí něco ze svého klasického, hranatého, pracovního vzhledu. Místo toho nabývá líbivých zakulacených tvarů a dalších designových prvků, na které jsme byli zvyklí spíše u notebooků určených pro domácnosti. Přitom si Dell Latitude E6230 zachovává pevné precizní provedení typické pro manažerskou třídu. Tělo notebooku je zhotovené ze slitin hořčíku, vrchní kryt displeje z anodizovaného hliníku a panty jsou vyztužené ocelí.

Pracovní elegance
Dell Latitude E6230 cílí na náročné, často cestující uživatele z firemní sféry. Jeho velkou předností jsou bezpochyby kvalitní klávesnice a dobrá polohovací zařízení (obdoba trackpointu doznala zlepšení), nicméně na pohodlí při používání se podepisuje také nehlučný provoz (při kancelářské práci). Pokud vyžadujete menší notebook pro kancelářskou práci, který můžete mít neustále při sobě a toužíte po pohodlné klávesnici, nehlučném provozu a po profesionálním zpracování, pak padne volba na model Dell Latitude E6230, jež vás překvapí v mnoha ohledech.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 6013711743702 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-3320M 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na inComputer.cz nabízíme kvalitní repasované notebooky a počítače značky Dell. Veškeré zboží máme skladem, připravené k okamžitému odeslání – Vaši objednávku obdržíte obvykle již do 24 hodin. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
#ShowMore#
V nabídce značky Dell najdete široký výběr profesionálních notebooků a stolních počítačů. Dell je synonymem pro spolehlivost, vysoký výkon a inovativní technologie, které zajišťují dlouhou životnost a komfortní uživatelský zážitek. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Mezi nejoblíbenější modely patří například notebooky 2v1, které jsou velmi flexibilní a kombinují výhody notebooku a tabletu zároveň, nebo levné studentské notebooky určené ke studiu, které jsou vhodné pro přenášení a práci na cestách.
