Notebook Dell Latitude E6230
Kód: 14535612Související produkty
Detailní popis produktu
Notebooky Dell řady Latitude E6230 představují ideální pomocníky a to především na cestách. Jedná se o řadu notebooků, které jsou malé, výkonné a dokonale přenosné, tedy ideální pracanty na dlouhé cesty. Nezaberou příliš místa, ale jsou dostatečně výkonné. Samozřejmostí je důraz na bezpečnost, který je oceňován především ve firemní sféře, ale notebooky potěší i moderním designem. Moderní je i použitý displej s LED podsvícením. Na cestách je u notebooků důležitá i odolnost. I na tu je řada Latitude E6220 připravena a nechybí ani klávesnice odolná proti polití.

Design a odolnost
Řada notebooků Latitude E6230 je nejen designově povedená, ale i velice odolná. Rám notebooku je navíc vyroben ze slitiny hořčíku a notebook zároveň odolný i lehký. Dalšími ochrannými prvky je klávesnice odolná proti polití a speciální ochranné těsnění obrazovky snižující riziko poškození při každodenním používání. Za vše lze říci, že notebooky splňují armádní standard MIL-STD 810G, tedy odolnost proti prachu, vlhku, nadmořské výšce, teplotě a vibracím.

Produktivita a zabezpečení
Samozřejmostí u moderních notebooků je výkon dodatečný nejen pro každodenní pracovní nasazení, ale i pro multimediální nasazení. Ve všech těchto ohledech plní řada Latitude E6230 očekávání uživatele. Za pomoci procesorů Intel nabízí notebooky dostatečný výkon pro běžné i náročné využití. Otázka bezpečnosti je řešena za pomoci ochrany dat na pevném disku prostřednictvím služby Data Protection | Encryption.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 3700868422217 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-3340M 2.70 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na inComputer.cz nabízíme kvalitní repasované notebooky a počítače značky Dell. Veškeré zboží máme skladem, připravené k okamžitému odeslání – Vaši objednávku obdržíte obvykle již do 24 hodin. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
#ShowMore#
V nabídce značky Dell najdete široký výběr profesionálních notebooků a stolních počítačů. Dell je synonymem pro spolehlivost, vysoký výkon a inovativní technologie, které zajišťují dlouhou životnost a komfortní uživatelský zážitek. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Mezi nejoblíbenější modely patří například notebooky 2v1, které jsou velmi flexibilní a kombinují výhody notebooku a tabletu zároveň, nebo levné studentské notebooky určené ke studiu, které jsou vhodné pro přenášení a práci na cestách.
