Odeslání do 24 hodin
Notebook Dell Latitude E6400
Kód: 6660107Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 7501011125476 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| ? Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1440 x 900 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| ? Typ procesoru: | Intel Core2Duo |
| ? Operační paměť: | 2 GB |
| ? Typ disku: | HDD |
| ? Kapacita disku: | 160 GB |
| ? Grafika model: | Intel Mobile |
| ? Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| ? DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| ? USB 2.0: | 4x |
| ? USB 3.0: | ne |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ano |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
