Notebook Dell Latitude E6410
Kód: 14521705Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Notebooky Dell řady Latitude
Notebooky honosící se označením Latitude jsou ve světě výpočetní techniky stejným pojmem jako řada ThinkPad od společnosti Lenovo. Jedná se o spolehlivá pracovní zařízení s vysokým výkonem a nadstandartní výbavou, při jejichž výrobě byl kladen důraz především na kvalitu celkového zpracování. Tu podtrhuje zejména šasi zhotovené z tvrzeného polymeru a broušeného hliníku. Tato kombinace materiálů zajišťuje notebooku zvýšenou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození. Díky použítému kovu se navíc dokáže notebook velice rychle ochlazovat a zbavovat se přebytečné teploty, která vzniká při dlouhodobém užívání. Displej je podepřen titanovými panty, které nabízí zvýšenou odolnost při častém otevírání a zavírání. Matný povrch displeje nabízí tu nejúčinnější možnou ochranu před nežádoucími odlesky od Slunce či jiného přímého zdroje světla.

Elegantní pomocník pro grafické práce
Jde o kovový notebook, jehož horní část představuje elegantní stříbrná šeď, která velice zajímavě koresponduje se spodní stranou, jež je vykonstruována v černé barvě. Již první pohled na toto zařízení ve vás bude evokovat pocit luxusu a dokonalého zpracování. A je třeba podotknout, že tomu tak opravdu je.

Business notebook prvotřídní kvality
Ocení jej zejména ti, kteří dbají na kvalitní mechanické zpracování a vysokou míru ergonomie. Kompaktní, spolehlivý a solidně výkonný počítač s komplexní výbavou na profesionální úrovni od společnosti Dell uložený ve zpevněném šasi z hořčíkové slitiny. Na notebooku je vidět cit pro detail a práce dobrého designéra, ale také citelná svárlivost mezi touhou po agresivitě a stylu a tradicionalitou a solidností manažerských notebooků.


DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 6113610431431 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1280 x 800 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5 M 540 2.53 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Rychlost procesoru: | 2.53 GHz |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Pevný disk: | 250 GB HDD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-ROM |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na inComputer.cz nabízíme kvalitní repasované notebooky a počítače značky Dell. Veškeré zboží máme skladem, připravené k okamžitému odeslání – Vaši objednávku obdržíte obvykle již do 24 hodin. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
#ShowMore#
V nabídce značky Dell najdete široký výběr profesionálních notebooků a stolních počítačů. Dell je synonymem pro spolehlivost, vysoký výkon a inovativní technologie, které zajišťují dlouhou životnost a komfortní uživatelský zážitek. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Mezi nejoblíbenější modely patří například notebooky 2v1, které jsou velmi flexibilní a kombinují výhody notebooku a tabletu zároveň, nebo levné studentské notebooky určené ke studiu, které jsou vhodné pro přenášení a práci na cestách.
