Doručení do 24 hodin
Mini PC Dell OptiPlex 5080 Micro
Kód: 14537658Související produkty
Detailní popis produktu
Osobní počítač DELL OptiPlex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Stolní počítač Optiplex 5080 MFF vám poskytuje potřebný výkon a široké možnosti správy a zabezpečení. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL OptiPlex.

Hlavní přednosti
- Důvěryhodná zařízení Dell tvoří základ moderního pracovního prostředí.
- Výkon procesoru Intel 10. generace.
- Spolehlivost řady OptiPlex je bezpečným řešením pro vaše podnikání.
- Možnost spravovat všechny počítače OptiPlex z jediné konzole pomocí sady Dell Client Command Suite a integrace platformy VMware Workspace ONE.
- Má více možností umístění, včetně montáže VESA.
- Nástroj Dell Optimizer ExpressResponse s umělou inteligenci se neustále učí a přizpůsobuje systém vašemu způsobu práce a optimalizuje výkon 5 nejpoužívanějších aplikací.

Výkonný základ pro každodenní pracovní nasazení
Počítač DELL Optiplex 5080 MFF je založen na výkonné platformě Intel s nejnovějšími procesory Intel 10. generace, které jsou doplněny rychlou operační pamětí DDR4 a pevnými disky HDD nebo SSD v závislosti na modelu. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci a díky integrované grafické kartě s podporou připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.
- 2 sloty pro operační paměť DDR4 až 128 GB.
- Podpora disků 2.5", M.2 SSD až PCIe NVMe a Intel Optane Memory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 0726449696344 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Procesor: | Intel Core i5-10500T 2.30 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 6x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
