Doručení do 24 hodin
Mini PC Dell OptiPlex 7040 Micro PC
Kód: 14520208Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Firemní počítač DELL Optiplex
Spolehlivost Dellu je postavena na prověřených komponentách a jednoduchosti. Tomu odpovídá i prostý, přesto atraktivní vzhled. Kovová mřížka na čele počítače elegantně doplňuje plastové mechaniky. Společnost Dell vyrábí stolní počítače hned v několika modelových řadách. Pokud jde o firemní prostředí, velké obliby se dostalo řadě sedmé, konkrétně modelu Dell Optiplex 7020. Tento spolehlivý a dostatečně výkonný stroj je nabízen ve dvou velikostních variantách. Tou větší je Minitower označovaný zkratkou MT. Druhou a mnohem oblíbenější je Small Form Factor značený jako SFF
Dell Optiplex 7040
Stolní počítač Dell Optiplex 7040 je bezpochyby zajímavou alternativou k notebooku. A to především jeho provedení Small Form Factor a Ultra Small Form Factor. Počítače, které nezabírají na stole nebo vedle něj téměř žádné místo, a přitom vám přinesou dostatek výkonu. Pokud stolní počítač vybíráte očima, asi u žádného z těchto produktů nešlápnete vedle. To nejoblíbenější provedení SFF a USFF je si navíc hodně podobné. Minimalistický vzhled, důraz kladený na detaily, jak bývá u společnost Dell zvykem a kvalitně zpracované šasi. U všech modelů se do vnitřní části počítače Dell Optiplex 7040 dostanete za pomoci jednoduchého otevíracího systému, takže nebudete potřebovat žádné šroubováky a podobné věci. To už je u výrobků této kategorie naprostý standard.

Optimální řešení pro příznivce stolních počítačů
Dell OptiPlex 7040 je určen do kanceláře, čemuž odpovídá i jeho výbava a vlastnosti. Coby kancelářský stroj by měl splňovat některá kritéria, mezi která bezpochyby patří: snadná vzdálená správa, podpora práce na více monitorech, tichý ventilátor a nízké vyzařování tepla a spolehlivost a bezporuchový chod v celodenním provozu. Kancelářský počítač Dell OptiPlex 7040 je stroj na svém místě. Kancelářskou práci se všemi jejími požadavky na spolehlivost a chod bez přerušení zastane spolehlivě a efektivně, jak je od něj vyžadováno, a do dalších oblastí se nesnaží zbytečně angažovat. Pokud tedy hledáte vhodné řešení do firmy, sáhnutím po ověřené značce Dell se rozhodně nespletete.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 0825633492936 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-6600T 2.70 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD + HDD |
| Kapacita disku: | 1012 GB |
| Pevný disk: | 512 SSD + 500 GB HDD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 530 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 6x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
