Odeslání do 24 hodin
Počítač Dell OptiPlex 790 SFF
Kód: 11139909Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 5397063254514 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| ? Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| ? Operační paměť: | 4 GB |
| ? Typ disku: | SSD |
| ? Kapacita disku: | 250 GB |
| ? Grafika model: | Intel HD Graphics |
| ? Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| ? DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| ? USB 2.0: | 10x |
| ? USB 3.0: | ne |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
