Počítač Dell Precision 3630 Tower
Kód: 14529613Související produkty
Detailní popis produktu
Nechte se uchvátit neskutečnou rychlostí a vynikajícím výkonem počítačem Dell Precision 3630 MT. Nová řada pracovních stanic renomované značky Dell přichází v provedení mini tower s velmi malými rozměry. Díky nim a možnostem rozšíření poskytuje ideální řešení pro firmy, které hledají úsporu prostoru, ale nehodlají slevovat z nároků na výkon a potenciál růstu. Profesionálové ocení zdatnost grafické karty NVIDIA Quadro P1000, která si hravě poradí i s těmi nejobtížnějšími projekty. Pokud hledáte parťáka, někoho komu můžete bez obav svěřit svou práci, jste tu správně. Model Precision 3630 MT se dodává s předinstalovaným systémem Windows 10 Pro, takže se můžete pustit hned do práce.

Praktický dříč řady Precision
Pracovní stanice v provedení mini tower se vejde téměř všude. Přitom již podle vzhledu je patrné, že je předurčena k vysokým výkonům. Velké množství USB portů umožňuje připojit libovolné periferie. Čtveřice předních konektorů USB (1× USB 3.1 a 1× USB 3.1 Type-C) zajistí bleskurychlé přenosy dat a snadnou konektivitu externích médií. Norma ENERGY STAR navíc činí z pracovní stanice Dell Precision energeticky úspornou součást vašeho IT vybavení. Zařízení přichází s tříletou zárukou nepřetržité podpory (on-site) a příjezdu servisního technika do druhého pracovního dne.
Vysoká spolehlivost značky Dell
Stanice Dell Precision prochází náročným testováním kvůli záruce hladkého chodu v náročných aplikacích, na které spoléháte každý den. Důkazem precizní výroby a důkladného testování je certifikát ISV. Můžete si tak být jisti, že model 3630 MT je skvělou volbou, pokud hledáte optimalizovaný výkon a spolehlivost. Hodí se v celé řadě oblastí, jako je strojírenství, výroba, média, zábavní průmysl, zdravotnictví, přírodní vědy, ropný průmysl, plynárenství, ekonomie a finanční služby.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 5397184191484 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-8600 3.10 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Rychlost procesoru: | 3.10 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 6x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na inComputer.cz nabízíme kvalitní repasované notebooky a počítače značky Dell. Veškeré zboží máme skladem, připravené k okamžitému odeslání – Vaši objednávku obdržíte obvykle již do 24 hodin. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
#ShowMore#
V nabídce značky Dell najdete široký výběr profesionálních notebooků a stolních počítačů. Dell je synonymem pro spolehlivost, vysoký výkon a inovativní technologie, které zajišťují dlouhou životnost a komfortní uživatelský zážitek. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Mezi nejoblíbenější modely patří například notebooky 2v1, které jsou velmi flexibilní a kombinují výhody notebooku a tabletu zároveň, nebo levné studentské notebooky určené ke studiu, které jsou vhodné pro přenášení a práci na cestách.
