Notebook Dell Precision M4700
Kód: 14543309Související produkty
Detailní popis produktu
Dell Precision M4700
Řada Precision je určena především pro náročné uživatele, kteří potřebují mimořádně výkonné stroje. Díky vysokému výkonu jsou tyto notebooky vhodné pro grafické práce a náročné aplikace. Notebooky řady Precision jsou větších rozměrů. Díky vhodnému uspořádání vnitřních komponentů se ani při stálém vysokém výkonu nepřehřívají.
Mobilní pracovní nástroj, který vás nenechá na holičkách ani v těch nejnáročnějších podmínkách, to přesně jsou notebooky Dell Precision. Jsou navrženy především pro náročné profesionály, kteří ke své práci vyžadují špičkový výkon a technologie, které využívají na svých stolních pracovních stanicích. Zárukou vaší spokojenosti jsou nejvýkonnější mobilní procesory Intel, profesionální grafické karty, nebo certifikace ISV pro graficky náročné aplikace.

Výkonné, spolehlivé a snadno přenosné řešení
Je spousta uživatelů, kteří vyžadují velký výkon počítačové pracovní stanice, mnohdy označované, jako Workstation. Zároveň s tím však chtějí určitou mobilitu, jíž běžný stolní počítač může jen stěží nabídnout. A právě na základě těchto požadavků vznikl notebook Dell Precision M4700 pojící obě dvě potřeby do jednoho celku.

Spolehlivý výkon a odolná konstrukce
Samozřejmostí je zde industriální design s matným zpracováním všech povrchů, bez nějakých designových výstřelků a také robustní šasi a materiály. Dell Precision M4700 je jako pracovní stanice absolutní špička. Notebooky Dell Precision M4700 se vyjímají svojí profesionalitou a extrémním grafickým i výpočetním výkonem. Pokud potřebujete seriózní mobilní stanici s výkonem a možnostmi nadupaného stolního PC, je tato řada určena právě pro Vás.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.75 kg |
| EAN: | 4260594440941 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-3740QM 2.70 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | AMD FirePro M4000 1GB |
| Grafika model: | AMD FirePro |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na inComputer.cz nabízíme kvalitní repasované notebooky a počítače značky Dell. Veškeré zboží máme skladem, připravené k okamžitému odeslání – Vaši objednávku obdržíte obvykle již do 24 hodin. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
#ShowMore#
V nabídce značky Dell najdete široký výběr profesionálních notebooků a stolních počítačů. Dell je synonymem pro spolehlivost, vysoký výkon a inovativní technologie, které zajišťují dlouhou životnost a komfortní uživatelský zážitek. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Mezi nejoblíbenější modely patří například notebooky 2v1, které jsou velmi flexibilní a kombinují výhody notebooku a tabletu zároveň, nebo levné studentské notebooky určené ke studiu, které jsou vhodné pro přenášení a práci na cestách.
