Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Precision M6600 - B kategorie
Kód: 8829913Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 6922097700141 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 17,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 320 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
