Notebook Dell Vostro 15 (3568)
Kód: 14533231Související produkty
Detailní popis produktu
Dell Vostro 15 (3568)
Pod označením Vostro 15 (3568) se skrývá řada notebooků společnosti Dell, které jsou předurčeny pro firemní a náročné domácí použití. Samozřejmostí u nich jsou bezpečnostní funkce, stejně jako moderní výkonné procesory Intel. Notebooky této řady proto budou bez větších problémů zajišťovat bleskové spouštění a načítání většiny potřebných aplikací.

Notebooky Dell Vostro řady 3000
Notebook Dell Vostro řady 3000 je základním modelem přenosného počítače pro použití v menších firmách, soukromém podnikání a v domácnostech. Výkonné procesory, konfigurovatelné úložiště, volitelný samostatný grafický adaptér a dostatek operační paměti vám poskytnou potřebnou sílu pro náročné aplikace a projekty. Nabízí důležité porty pro připojení, snadno je můžete rozšířit a jsou k dispozici v řadě konfigurací, včetně možnosti volby zabezpečených modelů s čtečkou otisků prstů nebo modulem TPM, takže vždy vyberete optimální stroj.

Robustní a přesto snadno přenosný
Hmotnost notebooků Vostro 15 (3568) je sice v porovnání s Ultrabooky vyšší, ale přesto se stále jedná o snadno přenosná zařízení za velmi přijatelnou cenu. Povrchová úprava navíc usnadňuje držení notebooku, který vám tak snadno nevypadne z ruky.
Komunikujte ve vysoké kvalitě
Nebyla opomenuta ani kvalitní komunikace, díky webové kameře s vysokým rozlišením a kvalitnímu mikrofonu budou vaše konferenční hovory s klienty, kolegy, rodinou i přáteli čisté jako křišťál.

Potřebné možnosti připojení
Za pomoci celé řady komunikačních rozhraní se můžete snadno připojit k internetu, využívat potřebné periferie, rozšířit pracovní plochu na další monitor, nebo snadno připojit svůj mobilní telefon k počítači. Pokročilá technologie Wi-Fi s velkým dosahem poskytuje vysokou přenosovou rychlost a stabilní připojení. Nechybí čtečka paměťových karet, Bluetooth, kabelové připojení Gigabit Ethernet, výstupy HDMI a VGA ani nezbytné porty USB.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 3000000016503 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-7200U 2.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Pevný disk: | 1 000 GB HDD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na inComputer.cz nabízíme kvalitní repasované notebooky a počítače značky Dell. Veškeré zboží máme skladem, připravené k okamžitému odeslání – Vaši objednávku obdržíte obvykle již do 24 hodin. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
#ShowMore#
V nabídce značky Dell najdete široký výběr profesionálních notebooků a stolních počítačů. Dell je synonymem pro spolehlivost, vysoký výkon a inovativní technologie, které zajišťují dlouhou životnost a komfortní uživatelský zážitek. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Mezi nejoblíbenější modely patří například notebooky 2v1, které jsou velmi flexibilní a kombinují výhody notebooku a tabletu zároveň, nebo levné studentské notebooky určené ke studiu, které jsou vhodné pro přenášení a práci na cestách.
